Giannakopoulosas ir Bertomeu | Organizatorių nuotr.

Giannakopoulosas ir Bertomeu | Organizatorių nuotr.

Atėnų „Panathinaikos“ savininkas Dimitris Giannakopoulosas sureagavo į Jordi Bertomeu komentarus.

„Kaip įmanoma 20 metų turinčiai lygiai su garsiomis komandomis negalėti finansiškai varžytis su naujai atsiradusia lyga, kuri neturi garsių vardų?“, - klausė graikas, omenyje turėdamas FIBA Čempionų lygą.

Pranešama, jog Atėnų klubas svarsto pereiti būtent į šią ekipą.

„Taigi, sakote nėra geresnio varianto, nei būti mafijozų dulkinamiems kiekvieną savaitę, jausti nepagarbą visais aspektais, nesulaukti laikų išmokų bei nesužinoti, kas bus su mažais mokėjimais kitais metais? Ypač tai, kai mes įnešame daugiausiai pajamų“, - sakė D.Giannakopoulosas.

Taip jis sureagavo į J.Bertomeu žodžius, kuris sakė, kad už Eurolygą geresnio varianto nėra.

Tai ne pirmas šių pusių konfliktas, D.Giannakopoulosas ir anksčiau yra kalbėjęs, kad jie pereis į FIBA Čempionų lygą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Laimonas
2020-06-10 04:57:14
Taip ir ne kitaip

Laimonas
Atsakyti
egis
2020-05-28 16:32:37
Daugumoj mafijos bosai nesidalina pinigais su savo padėjėjais, kai D.Giannakopoulosas pavadindamas J.Bartomeu mafijozu-bosu ir pats save įvardino mafijozu, be to labai jau susireikšmina ir būtent "Panathinaikos" iškelia virš kitų klubų, kad būtent šis klubas daugiausiai įneša pinigų, lyg nebūtų be "Panathinaikos" turtingų ir net turtingesnių klubų, kaip "Real", "Barcelona","CASK". Tegul nueina į tą FIBA "čempionų" taurę, štai ten bus viskas "idealu" pinigų išmokėjimais, puikiais "neklystančiais" teisėjais, taip besiožiuodamas ir demonstruodamas V.Romanovo išsišokimus nugramzdins savo legendinį ir tituluotą "Panathinaikos" klubą iki Bambergo "Bros Baskets" klubo lygio kuris iš Eurolygos klubo pavirto į Vokietijos vidutinišką klubą išmainęs Eurolygą į FIBA trečiarūšį pseudočempionų turnyrą.
Atsakyti