Nate'as Diazas prieš Jorge Masvidalį | Scanpix nuotr.

Nate'as Diazas prieš Jorge Masvidalį | Scanpix nuotr.

 Šią vasarą UFC tikėjosi surengti titulinę kovą pusvidutinio svorio kategorijoje tarp dabartinio čempiono Kamaru Usmano iš Nigerijos ir amerikiečio Jorge Masvidalio. Visgi, neseniai pranešta, jog derybos užstrigo, o J.Masvidalis nukreipė dėmesį į Nate‘ą Diazą ir revanšinę kovą prieš jį.

„Kamaru prašo beprotiškų pinigų. 2019 m. jo turnyras buvo vienas nesėkmingiausių finansiškai. Mano turnyras su Diazu, vertinant tik skaičius, buvo pats sėkmingiausias. Jam atrodo, kad kova su manimi bus kaip aukso puodas, todėl jis prašo milžiniško honoraro, o UFC jam jau keletą kartų pasakė, kad jo reikalavimai nepagrįsti. Galite patys pasidomėti, kokių pinigų jis reikalauja. UFC nesupranta, kaip jis gali to reikalauti. Jis netraukia žiūrovų, jo niekas nežino, net užkietėjusiams MMA sirgaliams jis nerūpi. Jis negali ateiti į derybas ir pasakyti, kad padės parduoti 300 tūkst. transliacijų „pay-per-view“ platformoje. Jis neturi tokios galios“, - sakė J.Masvidalis.

Neoficialių šaltinių teigimu, K.Usmanas už kovą su J.Masvidaliu norėtų garantuoto 3,5 mln. JAV dolerių uždarbio. UFC jam tiek tikrai nemokės, todėl Nigerijos atstovas reikalauja kovos su Conoru McGregoru, už kurią tikrai uždirbtų ne vieną milijoną.

Amerikietis pažymėjo, kad su N.Diazu tokių problemų neturėtų kilti: „Tiesą pasakius, nemanau, kad Nate‘as atsisakytų revanšinės kovos. Man susidarė įspūdis, kad jis tikrai nori kovoti.“

Kovos su J.Masvidaliu norėtų ir buvęs komandos draugas „American Top Team“ salėje Colby Covingtonas. Priešprieša tarp jų dabar pasiekė aukščiausią tašką.

„Tas vyrukas niekada nebuvo komandos dalis. Jis toje salėje tikrai nesijautė saugiai. Kažin kodėl? Aš, nė kiek neperdedamas, galiu pasakyti, kad ta salė man yra kaip šventykla. Ten aš nuo vaikystės, ten aš švenčiau gimtadienius, ten aš praleidau tiek geras, tiek blogas dienas. Ten tobulinau savo įgūdžius, todėl man ta vieta šventa. Buvo šlykštu girdėti, ką Colby šneka apie Amandą ir Joanną. Jis elgėsi nevyriškai. Tu negali įžeidinėti moterų. Jos ne tavo kategorijoje. Kas tau iš tų kalbų? Eisi į narvą ir kovosi su 115 ar 135 svarų moterimi? Ar tu galvoji, kad jei pilsi purvą ant moterų, tai parduosi daugiau transliacijų? Tau atrodo, kad sulauksi daugiau fanų, jei jie žinos, kaip šaipaisi iš moterų? Džiaugiuosi, kad jis nebeturi jokių asociacijų su mūsų komanda. Jo nuotraukos nukabintos, jo pavardė ištrinta iš puslapio, atrodo, kad jis čia niekada nebūtų buvęs. Galvoju, kad jo karjera jau praktiškai baigta. Nematau jo pergalių ateityje, nebent jam duotų kovą prieš kokį naujoką. Jis labai trapus, psichologiškai silpnas. Pamenu, kiek jis verkė ant mano sofos, kai pirmą kartą susilaužė ranką. Jis neturėjo darbo ir negalėjo kovoti dėl traumos. Jis tada 2-3 kartus galvojo apie karjeros pabaigą, todėl psichologiškai jis labai silpnas. Neseniai pasklido kalbos, kad jis galėtų susikauti su Woodley, bet tai tebuvo tušti žodžiai. Tuo metu jis net nesitreniravo“, - atskleidė J.Masvidalis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

s
2020-05-28 22:10:38
Masvidal visad rezia tiesa
Atsakyti