Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

 Dėl UFC laikinojo lengvo svorio kategorijos čempiono titulo Tony Fergusoną įveikęs Justinas Gaethje rugsėjo mėnesį tikisi susitiksi su dabartiniu čempionu Chabibu Nurmagomedovu.

J.Gaethje ne tik tikisi tapti neginčijamu čempionu, tačiau ir pirmuoju, kuris C.Nurmagomedovą privers patirti pralaimėjimą. Pats J.Gaethje atskleidė, kad šioje kovoje svarbiausia bus kojų darbas.

C.Nurmagomedovas per karjerą yra iškovojęs 28 pergales, o jo pagrindinis raktas į jas – puikūs imtynių ir graplingo sugebėjimai.

Visgi J.Gaethje taip pat turi pasiekimų imtynių srityje ir žino, kaip reikės saugotis C.Nurmagomedovo.

„Manau, kad žmonės galvojo, kodėl T.Fergusonas nesinaudojo savo graplingo sugebėjimais? Didžiulis faktorius kovoje su Chabibu bus mano kojų darbas“, – Joe Rogano tinklalaidėje sakė J.Gaethje. „Nebuvo momento, kai Tony jautėsi komfortabiliai artimoje distancijoje. Aš tiesiog nuolat buvau per toli ir likau toli nuo narvo krašto, o tai taip pat bus svarbus faktorius kovoje prieš Chabibą.

Privalai likti toli nuo narvo krašto, privalai dirbti kojomis. Be kojų darbo tu negalėsi būti toliau nuo narvo krašto. Chabibas jau pačioje kovos pradžioje bandys pagauti mano kojas narvo viduryje ir priversti mane eiti prie narvo krašto, kad galėtų užbaigti parvertimą, tačiau kojų darbas leis man išlaikyti distanciją, kurioje jis nesijaus jaukiai. Visai kaip kovoje prieš Tony – aš buvau tiesiog per toli“.

Kitas svarbus faktorius – J.Gaethje stiprūs smūgiai kojomis. Laikinasis čempionas mano, kad jam tereikia keturis kartus pataikyti į C.Nurmagomedovo blauzdą ir tai gerokai jį paveiks. „Po keturių kartų jis bus sudėtingoje situacija. Galbūt jis atsistos ant savo kojų, tačiau jam reikės mano nugaros prie narvo krašto. Jeigu to nebus, jis turės problemų. Jis gali kelis kartus mane parversti narvo centre, tačiau norint laimėti, jam reikės tempti mane prie narvo krašto“, – kalbėjo J.Gaethje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.