Francis Ngannou | Instagram.com nuotr

Francis Ngannou | Instagram.com nuotr

 Francis Ngannou neseniai per 20 sekundžių nokautavo Jairzinho Rozenstruiką ir išreiškė norą susikauti su pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionu Jonu Jonesas.

Pats J.Jonesas pareiškė, kad sutiktų išmėginti save sunkiasvorių kategorijoje, jei už tai gautų didelę pinigų sumą. Visgi, UFC tiek daug nebuvo linkę mokėti, o derybos, pranešama, baigėsi jau per pirmąją dieną.

Už kovą su J.Jonesu didesnių pinigų reikalavo ir F.Ngannou. Jis kovoje prieš J.Rozenstruiką uždirbo 310 tūkst. JAV dolerių ir patikino, kad už tokią pačią sumą į narvą tikrai nežengtų.

„Ne, ne. Tikrai ne. Ką tu čia šneki? Galite būti ramūs, už tokią sumą kova tikrai neįvyks. Man susidaro įspūdis, kad dabar UFC net nenori tokios kovos. Gal jie ją planuoja kažkada tolimesnėje ateityje. UFC gerai žino, kiek dėmesio sulauktų tokia kova. Apie ją girdžiu kalbas jau kokius metus. Manęs gerbėjai nuolat klausinėja, kada kovosiu su Jonesu. Ilgą laiką bandydavau pakreipti pokalbį kitą linkme, bet tas klausimas vis būdavo prisimenamas“, - pasakojo F.Ngannou.

Kamerūnietis sunkiasvorių kategorijoje dabar yra priverstas laukti, kol trečią kartą susikaus Stipe Miočičius ir Danielis Cormier. Šios kovos laimėtojas vėliau turėtų ginti čempiono diržą prieš F.Ngannou.

„Man reikia revanšo prieš Stipę, aš trokštu tapti sunkiasvorių pasaulio čempionu, tačiau žmonės kažkodėl daugiau klausinėja apie kovą su Jonesu, o ne su Stipe ar DC. Turbūt reikia pripažinti, kad kova su Jonesu būtų didesnė nei su Stipe“, - teigė F.Ngannou.

Jei kova su J.Jonesu nebus suorganizuota, kamerūnietis laisvą laiką galėtų išnaudoti kovai bokso ringe. Jo taikinyje jau seniai yra Dillianas Whyte‘as, kurio agentas Eddie Hearnas būtų nieko prieš surengti tokią kovą.

„Klausimas būtų tik toks, ar reikėtų daryti tai ringe, ar narve? Ngannou, panašu, nori kovos ringe. Galvojau, kad su Dana galėtume suorganizuoti bendrą renginį, kuriame turėtume ringą, galintį virsti narvu. Turėtume daug įdomių kovų. Kai kuriose MMA kovotojai eitų kautis į bokso ringą, kai kuriose – boksininkai į narvą. Whyte‘o šią vasarą laukia Povetkinas, bet nenustebčiau, jei metų pabaigoje jis susikautų su Ngannou. Sakyčiau, kad tokia kova galėtų įvykti spalį, lapkritį arba gruodį“, - pasakojo E.Hearnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.