AEW („All Elite Wrestling“) | „Stop“ kadras

AEW („All Elite Wrestling“) | „Stop“ kadras

  Su WWE bandančioje konkuruoti amerikietiškų imtynių organizacijoje AEW („All Elite Wrestling“) ir vėl pasirodė į bokso ringą žadantis sugrįžti 53-ejų metų Mike‘as Tysonas.

Prieš beveik savaitę M.Tysonas įteikė AEW TNT čempiono diržą Cody Rhodesui. Vėliau M.Tysonas nusiėmė marškinėlius ir išgąsdino Jake‘as Robertsą, kuris norėjo sugrįžti į ringą ir padėti pralaimėjimą patyrusiam Lance‘iui Archeriui.

Šį kartą su M.Tysonas pasirodė su būriu žmonių: buvusiu UFC čempionu Henry Cejudo, MMA kovotojais Rashadu Evansu ir Vitoru Belfortu, amerikietiškų imtynių žvaigždė „Mr. Grim“, režisieriumi Mickey Goochu bei vienu neįvardintu asmeniu.

Į M.Tysoną kreipėsi buvęs AEW čempionas Chrisas Jericho, kuris teigė, kad „to laukė dešimt metų“. Nors nebuvo užsiminta apie WWE amerikietiškų imtynių organizaciją, tačiau šio šou sirgaliams puikiai žinoma, kad 2010 m. M.Tysonas su Ch.Jericho buvo komandos draugai ir kovojo prieš „D-Generation X“ komandą, tačiau M.Tysonas išdavė savo komandos draugą ir jį nokautavo „WWE Raw“ turnyre. M.Tysonas tą kartą buvo kviestinė vakaro žvaigždė.

Šį kartą Ch.Jericho pareikalavo atsiprašymo už prieš 10 metų įvykusį epizodą, o M.Tysonas nusiplėšė marškinėlius, pasakė, kad „jis to nusipelnė“ ir priartėjo prie jo. Netrukus M.Tysonas pastūmė Ch.Jericho ir įsiplieskė masinės muštynės, kurios baigėsi išsiskirstant į rūbines.

M.Tysonas vėliau priešais AEW kameras teigė, kad jis sugrįš, kad išspardytų Ch.Jericho užpakalį.

Neaišku, kodėl su M.Tysonu buvo UFC kovotojai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.