Colby Covingtonas | Instagram.com nuotr

Colby Covingtonas | Instagram.com nuotr

 Dėl savo aštrių pasisakymų išgarsėjęs 32-ejų metų amerikietis Colby Covingtonas ėmėsi permainų – jis patvirtino, jog paliko „American Top Team“ (ATT) komandą.

C.Covingtonas pastaruoju metu buvo įsivėlęs į konfliktus su ryškiausiomis ATT žvaigždėmis – Jorge Masvidaliu, Dustinu Poirier ir Joanna Jedrzejczyk. Salės savininkas Danas Lambertas bandė gelbėti situaciją ir uždraudė kovotojams viešai įžeidinėti vieni kitus, tačiau tai įtampos komandos viduje nesumažino.

„Man buvo nemalonu dėl to, į kokią situaciją buvo pastatytas Danas. Jis mėnesių mėnesius eidavo prie manęs ir aiškindavo, kad aš jį statau į nepatogią padėtį. Jis sakė, kad visi nori, jog palikčiau salę, nes gadinu atmosferą joje. Nenorėjau Danui kelti papildomo streso. Jo gyvenimas ir taip nelengvas. Manau, kad sprendimas palikti ATT buvo savalaikis ir teisingas. Laikas ieškoti naujų trenerių, naujų treniruočių partnerių. Su Lambertu mūsų santykiai išliko geri, nesutariau tik su kai kuriais kovotojais“, - sakė C.Covingtonas.

Amerikietis laukia progos grįžti į UFC narvą. Jis dar kartą patvirtino, kad mato du savęs vertus varžovus – Kamaru Usmaną ir J.Masvidalį.

„Jau anksčiau prašiau galimybės kovoti ir gelbėti sporto pasaulį bei Ameriką. Pažiūrėsime, ko norės UFC. Jūs nežinote, koks dabar aš motyvuotas, išalkęs pergalių ir trokštantis įrodyti, jog visi apie mane yra susidarę klaidingą nuomonę. Su ATT viskas baigta. Tai buvo svarbus mano karjeros laikotarpis, bet dabar verčiu naują puslapį“, - sakė C.Covingtonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-05-28 00:55:11
Blet sitas durnelis bet bent jau neverkia pastuma kazka haha :DD
Atsakyti