Danielis Abtas | Youtube.com nuotr.

Danielis Abtas | Youtube.com nuotr.

 „Formulės E“ čempionate dalyvaujanti „Audi“ komanda patvirtino, kad atleido lenktynininką Danielį Abtą dėl sukčiavimo žaidime.

„Formulės E“ atstovai, patikrinę IP adresus, nustatė, kad D.Abtas virtualių lenktynių metu negalėjo kontroliuoti savo bolido. Nustatyta, kad jį vairavo profesionalus esporto žaidėjas Lorenzas Hoerzingas. D.Abtas buvo diskvalifikuotas iš lenktynių, jam uždrausta dalyvauti visose likusiose sezono lenktynėse, be to, jis privalės paaukoti 10 tūkst. eurų labdarai. Vokietis galiausiai atsiprašė dėl savo elgesio, patikinęs, kad neturėjo jokių blogų kėslų.

Nepaisant to, „Audi“ iš pradžių pranešė suspendavusi savo pilotą, o vėliau jį ir atleido.

„Galiu suprasti, kad su šia idėja nuėjome per toli. Tai buvo didžiulė klaida. Kalbėjome apie tai su Lorenzu, manėme, kad bus linksma pamatyti, ką profesionalus esporto žaidėjas gali prieš realybėje lenktyniaujančius pilotus. Nesiekiau, kad tai liktų paslaptimi. Buvau apie tai užsiminęs pokalbiuose su kitais lenktynininkais. Norėjome, kad tai taptų linksma istorija ir tiek. Dabar man reikia laiko apmąstymams, turiu pagalvoti, ką darysiu ateityje. Esu sugniuždytas, bet dar atsistosiu ir sugrįšiu. Tikiuosi, kad jūs priimsite mano atsiprašymą ir palaikysite mane sugrįžimo kelyje“, - jautriai kalbėjo D.Abtas.

D.Abto atsiprašymas (galima įsijungti angliškus subtitrus):

Kol vieni sveikino „Audi“ sprendimą, kiti manė, kad jie pasielgė per žiauriai: „Ar „Liverpool“ atleistų futbolininką už tai, kad jis pats nežaistų „Fifa“? Ne. „Audi“ persistengė.“

D.Abtas ilgus metus gynė „Audi“ garbę „Formulės E“ čempionate. Jo debiutas įvyko dar 2014 m. Geriausias D.Abtui buvo 2017-2018 m. sezonas. Tada jis laimėjo 2 lenktynes, surinko 120 tšk. ir bendroje įskaitoje užėmė 5-ą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.