Eugenie Bouchard | Instagram.com nuotr

Eugenie Bouchard | Instagram.com nuotr

 Kanados tenisininkė Eugenie Bouchard (WTA-332) karantino metu skundėsi, kad neturi vaikino ir paskelbė apie jo paieškas.

Socialiniuose tinkluose didelio populiarumo sulaukianti mergina jau dalyvavo keliuose virtualiuose pasimatymuose. Jai didelį dėmesį rodo komikas Bobas Menery, paklojęs 4000 JAV dolerių už virtualų pasimatymą su kanadiete. Kalbėdama su juo, E.Bouchard prisiminė blogiausią pasimatymą savo gyvenime.

„Kartą su vienu vaikinu ėjau į pasimatymą, nusprendėme praleisti laiką paplūdimyje. Tada jis apsinuodijo maistu ir kas 20 minučių bėgdavo į tualetą išsivemti. Tai buvo katastrofa, buvo tikrai labai blogai. Norėjosi paplūdimyje atsipalaiduoti ir pasilinksminti, bet tai buvo neįmanoma, nes jis nuolat dingdavo už krūmų ir bėgdavo į tualetą. Vakare buvome sutarę nueiti į kokį restoraną ir aš galvojau, kaip man reikės išsisukti. Jis tada pasiūlė praleisti vakarienę, nes jautėsi prastai. Tada pasakiau jam, kad parvežtų mane iki namų. Tada atsisveikinome ir viskas buvo baigta“, - prisiminė E.Bouchard.

Kanadietė į teniso kortus žada grįžti jau birželio 23-ią dieną. Tuomet Čarlstone (JAV) prasidės parodomasis WTA turnyras, kuriame taip pat turėtų žaisti Sofia Kenin, Viktorija Azarenka, Sloane Stephens, Monica Puig ir kitos žinomos tenisininkės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ponulis
2020-05-28 12:34:12
Žmogus apsinuodijo, jam buvo prastai su sveikata, o ji - oi koks blogas pasimatymas, tai jeigu pati būtum atsiprašant apsivėmus ir apsi.triedus, kas tada? Ką čia ir bekomentuot...
Atsakyti
white mamba
2020-05-28 09:57:28
nebloga darzove :D
Atsakyti