Tyronas Woodley ir Gilbertas Burnsas | Instagram.com nuotr

Tyronas Woodley ir Gilbertas Burnsas | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegase esančiose „UFC Apex“ patalpose (JAV) vyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC on ESPN 9“.

Pagrindinė vakaro kova žada didelę intrigą, nes narve pamatysime buvusį UFC čempioną ir dabartinį pusvidutinio svorio kategorijos reitingo lyderį 38-erių metų amerikietį Tyroną Woodley (19-4-1). Ilgiau nei dvejus metus karaliavusiam T.Woodley iššūkį mes 33-ejų metų brazilas Gilbertas Burnsas. Jis reitinge žengia 6-as, bet gali pasigirti jau 5-iomis pergalėmis iš eilės, o laimėjimas prieš T.Woodley jį dar labiau priartintų prie titulinės kovos.

„Aš jį tikrai sužeisiu. Panašu, kad žmonės jau pamiršo, ką aš sugebu narve, todėl nesupranta, kad Burnsas bus tik kaip aukojamas ėriukas. Aš jį priversiu narve pajausti gėdą. Puikiai žinau savo stiprybes ir jau supratau, kaip jomis pasinaudoti prieš Burnsą. Jis gerai atlieka kairės rankos „kablius“, turi neblogą smūgį iš apačios, gali atakuoti keliais pašokęs į orą, gerai spardosi. Problema ta, kad jis nebus tinkamai pasiruošęs kovai. Jis nežino, koks bus išsekęs narve. Turėjau galimybę rinktis 3 raundų kovą, bet norėjau, kad būtų numatyti 5 raundai. Jis 5 raundų kovos UFC dar nėra turėjęs. Kai kauniesi 3 raundus, gali pradėti stipriai ir užbaigti stipriai, dabar tai neveiks. Mano planas – ilga kova. Noriu iš lėto skandinti Burnsą, kol „čempioniškuose“ raunduose jis galiausiai paskęs“, - aiškino T.Woodley.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.