Ąžuolas Tubelis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Ąžuolas Tubelis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Nuo mažumės „Ryto“ sistemoje augęs krepšininkas Ąžuolas Tubelis, sulaukęs pilnametystės, priėmė sprendimą neskubėti su savo profesionalo karjera ir pasinaudojo galimybe kokybiškai derinti krepšinį ir mokslus. Už Atlanto krepšininkas kelsis ne vienas, kartu su juo į Arizonos universitetą išvyksta ir jo brolis dvynys Tautvilas Tubelis.

Vilniaus „Ryto“ klubas yra tikras, kad geriausias kelias Ąžuolui tobulėti būtų liekant sostinėje, tačiau klubas privalo palaikyti krepšininko bei jo šeimos norą ir suteikti visokeriopą pagalbą Ąžuolui išvykstant studijuoti į Jungtines Amerikos Valstijas.

„Ąžuolas yra dar vienas puikus pavyzdys ką geba užauginti sostinės krepšinio piramidė. Bet vėliau visada ateina momentas, kai viskas priklauso ne tik nuo klubo, bet ir nuo žaidėjų bei jų aplinkos norų. Linkime jam visokeriopos sėkmės.“ – kalbėjo „Ryto“ generalinis direktorius R.Jarutis.

„Ypatingai noriu padėkoti visai Vilniaus „Ryto“ organizacijai už praleistą laiką kartu. Atmintyje visuomet išliks ne tik pergalės jaunimo Eurolygoje su antra „Ryto“ komanda, bet ir mano debiutai tiek Lietuvos krepšinio lygoje, tiek Europos taurės turnyruose vilkint pagrindinės gimtojo miesto komandos marškinėlius. „Ryto“ organizacija yra ypatinga vieta ir tikiuosi, jog ateityje mūsų keliai vėl susikirs. Pirmyn, vilniečiai!“ – dėkoja Ą. Tubelis.

Arizonos universiteto krepšinio programa yra laikoma viena geriausių visoje NCAA. Šio universiteto komandai dar visi neseniai atstovavo tokie visiem puikiai žinomi krepšininkai kaip Aaronas Gordonas, Deandre Aytonas, Derrickas Williamsas ar Lauri Markkanenas.

???
2020-05-27 22:10:15
Šitą isidemejau labiausiai kaip žaidėją korio niekada nepriims žalgiris
Atsakyti
Fpiz-2
2020-05-28 01:17:06
O aš pastebėjau kad likimas mėgsta ironiją :D
Fpiz-2
2020-05-27 21:17:39
Robertas Javtokas kadaise irgi Arizonoj buvo vieną sezoną - pasėdėjo ant bankės ir tepė slides atgal į Lietuvą neatsigręždamas - "įkvepianti" istorija... Vilniuj Tubelis galėjo ramiai ir pinigėlį užkalt ir garantuotai minučių nusimatė, bet... Šiaip jei Tubeliui pažadėjo realų vaidmenį jau pirmąjį sezoną (ko jis, būdamas vienas geriausių Europoj savo amžiuje yra absoliučiai vertas), tuomet gal ir neblogai...
Atsakyti
quNNcy
2020-05-28 21:50:53
Na tos istorijos su robke nezinau,bet gal tai i nauda isejo,juk visa kitas lygis ten,atsiminus roberto karjiera ji buvo gera,o butu buvusi kogero dar geresne jei ne susikta britva ir ta avaraija,spursai kaip tik ruose i pensija isleidinet admirola ir javtoka planavo pasimti per ziemos trasferus,o smagiausia dalis ta ka,kad butet ta sezona laimejo ziedus
quNNcy
2020-05-27 19:46:51
Arizona,wow :) puikus pasirinkimas,talento sociai,db belieka palinketi sekmes,sunkiai dirbti ir veliau raskyt sunkaus darbo vaisius,geras sprendimas
Atsakyti