Kontroversiškas momentas | „Twitter“ nuotr.

Kontroversiškas momentas | „Twitter“ nuotr.

 Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 nugalėjo tiesioginius konkurentus Dortmundo „Borussia“ futbolininkus ir turnyrinėje lentelėje padidino savo atotrūkį iki 7 taškų. Joshua Kimmichas 43-iąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir įmušė pergalingą įvartį.

Po rungtynių „Borussia“ fanai negailėjo kritikos teisėjui. Visiems užkliuvo 59-ąją rungtynių minutę užfiksuotas momentas. „Borussia“ atakų lyderis Erlingas Haalandas atliko pavojingą smūgį iš baudos aikštelės, bet kamuolį ranka sustabdė „Bayern“ gynėjas Jerome‘as Boatengas.

Sunku tuo patikėti, bet nei teisėjas, nei su VAR dirbantys specialistai neanalizavo šio epizodo, o žaidimas nebuvo sustabdytas. Futbolo gerbėjai pastebėjo, kad J.Boatengo ranka tikrai nebuvo natūralioje padėtyje, kai jis alkūne nukreipė kamuolį už galinės linijos. Taip pat pažymėta, kad jei ne gynėjo ranka, kamuolys būtų skriejęs į vartų plotą ir E.Haalandas veikiausiai būtų pelnęs įvartį.

Apklausa

1. Ar reikėjo skirti 11 m baudinį?

Futbolo fanų komentarai:

Futbolo fanų komentarai | „Twitter“ nuotr.

Futbolo fanų komentarai | „Twitter“ nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Gintas
2020-05-29 20:32:28
Kur ta pražanga prieš Lewandovskį?Vos prisilietė ir tas nugriuvo.O ranka sustabdytas kamuolis lekiantis į vartus tai 100% baudinys!
Atsakyti
aaa
2020-05-27 22:41:25
o kur straipsnis apie gale buvusį įvykį? Prieš Lewandowskį nebuvo pražangos??? Ko tylit apie tą epizodą??
Atsakyti
eee
2020-05-27 19:27:49
Tai kur tas VAR, užmušė kažkoks teisėjas ne tik intriga čempionato bet dar ir pinigus iš manęs nupiso, kaip taip galėjo įvykti pačiame svarbiausiame sezono mace? Čia realiai visiškas skandalas turėtų būt, bet niekam kažkaip neidomu
Atsakyti
Tomas
2020-05-29 00:33:39
tai o kur skandalas apie lewandovski?ji nustume gi pendelis ten 100% bet jo neskyre