Jenkinsas | Scanpix nuotr.

Jenkinsas | Scanpix nuotr.

Memfio „Grizzlies“ komanda prieš NBA sezono sustabdymą netikėtai Vakaruose buvo aštuntoje vietoje ir žaidė atkrintamųjų ritmu.

Tačiau sezonas buvo sustabdytas. „Grizzlies“ treneris Tayloras Jenkinsas tikisi, kad sezonas bus pratęstas ir komanda tęs pradėtą darbą.

„Aš noriu, kad krepšininkai nesirūpintų tuo, kokiu formatu žaisime, jeigu sezonas tęsis. Tik noriu, kad mes toliau kovotume taip, kaip žaidėme pusantro mėnesio prieš lygos sustabdymą.

Nors mes ir esame atskirai, mes kalbamės apie buvimą kartu ir rūpinamės tuo, ką galime kontroliuoti. Kad ir kas bus nuspręsta, me būsime pasiruošę žaisti“, - sakė „Grizzlies“ treneris.

NBA sprendimas dėl sezono pratęsimo turėtų paaiškėti per artimiausias dvi savaites, tačiau vis labiau tikima, kad sezoną pavyks pratęsti.

„Kad ir ką nuspręs NBA, aš pasitikėsiu jų sprendimu. Jie tikrai stengiasi priimti patį teisingiausią sprendimą visoms 30 komandų“, - sakė specialistas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.