„Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynės | BNS/Arno Strumilos nuotr.

„Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynės | BNS/Arno Strumilos nuotr.

Kai jau atrodė, kad Marijampolės „Sūduvos“ jaunimui atsiras neįtikėtina proga pademonstruoti savo sugebėjimus A lygoje, šalies ministras Saulius Skvernelis pranešė, kad pagal naują Vyriausybės programą „aukšto meistriškumo sportininkams“ nuo birželio 1 dienos karantinas taikomas nebus. Tai reiškia, kad būtent birželio 1 – ąją pirmąsias rungtynes po karantino žaisianti „Sūduva“ gali būti optimalios sudėties.

Praėjusią savaitę į Lietuvą pradėję grįžti Marijampolės klubo legionieriai atsidūrė karantine ir šiuo metu pagal Vyriausybės programą treniruotis negali, nepaisant to, kad visų žaidėjų atlikti testai dėl koronaviruso buvo neigiami.

Maža to, Brazilija, Tunisas, Bosnija ir Hercegovina kol kas netaiko tokių karantino sušvelninimų kaip Lietuva, todėl šių šalių legionieriams sugrįžti taip greitai, kaip norėtų „Sūduvos“ klubas, nepavyks. Sportas.lt žiniomis, pirmose atnaujinto čempionato rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ naujasis treneris Saulius Širmelis negalės remtis ir dviejų austrų paslaugomis. Visi jie į Lietuvą atvyks birželį.

Jei iki šio Vyriausybės sprendimo sūduviečių situacija atrodė sunkoka, tai pagal dabartinį planą, S.Širmelio dispozicijoje bus pakankamai solidi sudėtis: Ivanas Kardumas, Aleksandras Živanovičius, Algis Jankauskas, Ivanas Hladikas, Andro Švrljuga, Domagojus Pušičius, Povilas Leimonas, Giedrius Matulevičius, Vaidas Slavickas, Josipas Tadičius, Mihretas Topčagičius, Eligijus Jankauskas, naujokas iš Latvijos Glebas Kluškinas ir būrys jaunimo.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų