Floydas Mayweatheris | Youtube.com nuotr.

Floydas Mayweatheris | Youtube.com nuotr.

 Bokso legenda amerikietis Floydas Mayweatheris nusprendė atsipalaiduoti ir per vieną naktį Skotsdeile (JAV) aplankė du naktinius klubus.

F.Mayweatherio vizitą puolė įamžinti kiti naktinio klubo lankytojai, kurie patys pamiršo apsaugines priemones ir saugaus atstumo laikymąsi. Vaizdo įrašuose matyti, kad vakarėlis naktiniame klube vyko taip, tarsi jokios pandemijos nė nebūtų. Tai įsiutino miesto merą Jimą Lane‘ą.

„Nuotraukos iš šio savaitgalio renginių tikrai glumina. Žmonės pamiršo sveiką protą ir atsakomybės jausmą. Verslininkai ir naktinių klubų lankytojai turi suvokti, kad kiekvienas iš mūsų privalome laikytis higienos reikalavimų, turime būti saugiu atstumu vienas nuo kito. Kiekvieno iš mūsų indėlis yra labai svarbus. Virusas plinta tarp žmonių, todėl kiekvienas asmeniškai turime jausti dėl to atsakomybę. Teko imtis griežtų priemonių, kad pristabdytume viruso plitimą. Mums tai pavyko, bet kaina buvo didelė – nukentėjo tiek verslai, tiek gyventojai. Raginu visus laikytis gubernatoriaus nurodymų. Tik taip užkirsime kelią viruso plitimui. Dabar kaip niekad svarbu visiems išlikti vieningiems. Jei sergate, jei jaučiate bent menkiausius simptomus, geriau likite namie, dažnai plaukite ar dezinfekuokite rankas, išlaikykite 6 pėdų atstumą nuo kito žmogaus, o jei tai neįmanoma, tuomet dėvėkite kaukes“, - ragino J.Lane‘as. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.