Kamaru Usmanas | Instagram.com nuotr

Kamaru Usmanas | Instagram.com nuotr

 33-ejų metų UFC pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas Kamaru Usmanas (16-1) iš Nigerijos nesuranda varžovo, kuris norėtų su juo kautis dėl diržo.

K.Usmanas viešai metė iššūkį tiek Jorge Masvidaliui, tiek Conorui McGregorui. Visgi, pirmasis pradėjo kalbėti apie revanšą su Nate‘u Diazu, o antrasis tyli jau keletą dienų.

„Apie McGregorą ir Masvidalį galiu pasakyti tik tiek, kad jie yra nesąmonių kalbėjimo „twitter“ čempionai. Kas MMA istorijoje yra atsisakę kovos dėl titulo? Aš jiems pasiūliau kautis ir jie atsisakė. Visi manęs bijo. Masvidalis turėjo galimybę kautis su manimi balandžio 18 d., gegužės 9 d., birželį, o dabar – ir liepą. Vietoj to jis kalba apie revanšą su Nate‘u Diazu, nors pirma kova net nebuvo konkurencinga. McGregoras kalbėjo, kad nori tapti 170 svarų kategorijos karaliumi, o dabar tyli. Žinote, ką? Galite abu ir toliau tylėti. Abiems suteikiau šansą kautis dėl diržo ir abu to atsisakėte“, - aiškino K.Usmanas.

Čempionas į treniruotes grįžo dar vasarį ir yra neblogos formos. K.Usmanas netgi pareiškė, kad C.McGregorui suteiktų tam tikrą pranašumą, jei šis sutiktų kovoti.

„Galiu pasirašyti kontraktą su McGregoru, kuriame įtrauktume specialų punktą. Sutartume, kad pirmame ir antrame raunde neparversčiau jo į parterį. Reikia suprasti, kad man jį parversti nebūtų jokių problemų, todėl leisčiau jam pastovėti. Ar mėginčiau Conorą nokautuoti? Be abejo. Bandyčiau numušti galvą nuo jo pečių“, - sakė K.Usmanas.

C.McGregoras tokioje kovoje galėtų įsirašyti į UFC istoriją, nes dar niekas nėra tapęs trijų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Usmanasas
2020-05-27 17:40:12
na as Usmana stebejau dar gerokai pries jam tampant cempionu, kazkodel neabejojau jog bus top1 :) apie MC sansus kalbet net juokinga, duociau kazkur 99%-1% santyki Usmanui... Tas pats Chabibas neturetu irgi sansu... zveriukas neblogas ten :)
Atsakyti
Aras
2020-05-27 18:20:14
Smugiavime su mcgregoru neturetu sansu
as
2020-05-27 15:33:23
Geras pavizdys bokse Canelo pries Kovalev. Canelo daug mazesnis ir svoris mazesnis, bet patiese daug didesni varzova. Jei Conoras pagerina isvterme zinant ji, staigmena butu galima
Atsakyti
camp303
2020-05-27 15:00:24
Usmanui garbės tai nedaro, ieškojimas varžovo iš lengvesnės svorio kategorijos, kuris ten realiai yra 4-5 pozicijoje. Panaši situacija būtų, jeigu Miocicius šiandien reikalautų titulinės kovos prieš Thiago Santos ar Jan Blachovizc. Realūs jo varžovai Jorge, Colby ir Chabibas, tai ir kalbėtų apie tai.... Patys ufc kovotojai Conorą kas antrame žodyje mini, o paskui stebisi, kodėl jis toks populiarus ir turtingas ir dar drįsta skelbti geriausių kovotojų sąrašą.
Atsakyti
???
2020-05-27 13:15:03
O aš nzn to usmano negi iš tikro jis ant tiek kietesnis už conora
Atsakyti
:)
2020-05-27 15:15:45
Jei nežinai tai jis savo kategorijos čempionas. Ar stipresnis už mc mano nuomone tai taip imtynese tai nėra net kalbos ištverme ir didesne ir dar plius usmanas ir stovėsenoi geras smūgiuotojas turi sprogstama jėga net nežinau kaip mc galėtų laimėti nebent prigautu ant vieno smūgio bet čia jau reiktų didelės sėkmės.
???
2020-05-27 18:30:14
O vat įdomu butu pamatyt kad conoras priimtu toki iššūkį, ir čia saiposi kažkaip tipo vengs parterio, tipo nusileidines, conorui reiktų pagalvoti, jei parteris nebuvo jo stiprioji puse dar nereiškia kad jis neišmoko kažko geriau, bet va to svorio prisiaugint ir būt ne susilpnėjusių nesuletejusiu gal sunkiausia užduotis butu, labai jau visi provokuoja ta conorą visi kas netingi nori saibu, čia jis neprisimus su kiekvienu uzsinorejusiu ir kogero darys taip kaip jam pačiam geriausia
Mantas
2020-05-27 13:05:02
Jei Woodley gaus nuo Burns'o šeštadienį, tada Usmanas turės saugotis, kad pačiam galva nebūtų numušta. Jei laimės Woodley, tuomet revančas prieš Umaną (šį kartą statyčiau už Woodley). Negana to, divizione dar yra tokie kaip: Leon Edwards, Stephen Thompson ar tie patys:
Jorge Masvidal ar Nate Diaz....bet kuris gali pridaryti bėdų. Usmanas neblogas, bet jei užčiauptų snukutį, nereikėtų 'backupint' savo bazaro po to.....

Atsakyti
Smsh
2020-05-27 12:59:02
Nesikaus tas magregoras prieš tą usmana per didelė rizika pats tą puikiai žino ims lengvesni variantą ir vsio
Atsakyti
Hmm
2020-05-27 12:25:34
Visi nori pinigėliu, kuriuos galėtų Conoro vardas sugeneruoti. O žiūrint iš airio pusės, jis rinktis gali sau potencialiai lengvesnius varžovus, kaip buvo su Kaubojum ir tas pačias sumas sugeneruoti. Nematau jokių argumentu, kodėl jis tūretų kilt iki 170 ir bandyt nukaut čempioną. McGregor’as manau nori Khabiba suvalgyt, žinoma, jei pajėgs, o va tada gal ir 3-ajį diržą bandytų paimt, kad būtų treble in UFC
Atsakyti
:.
2020-05-27 12:08:28
Khabibas turetu vilciu nukaut usmana, bet konoruj jisai tiesiog per didelis, jeigu khabibas tampe po ringa tai sitas kaip vaika ant peciu uzsidejas begiotu po narva
Atsakyti
2020-05-27 16:47:10
Chabibas usmanui galetu tik mineta padaryti