Karnišovas | Organizatorių nuotr.

Karnišovas | Organizatorių nuotr.

Čikagos „Bulls“ komandos vadovai Artūras Karnišovas ir Marcusas Eversley linksta atleisti komandos vyriausiąjį trenerį Joe Boyleną.

Čikagos „Sun-Times“ žurnalistas Joe Cowley praneša, jog „Bulls“ ekipa pasikalbėjo su krepšininkais, buvusiais J.Boyleno darbuotojais ir sulaukė įvairiausių atsiliepimų.

Jie dabar labiausiai svarsto trenerį atleisti.

J.Cowley skelbia, jog „Bulls“ savininkai nesikiš į A.Karnišovo sprendimą, dėl trenerio ateities galės nuspręsti jis vienas pats.

J.Boylenas su „Bulls“ komanda laimėjo 39 rungtynes, pralaimėjo 86. Anksčiau buvo pranešimų, kad krepšininkams nepatinka jo darbo metodai. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DeiDis
2020-05-28 00:17:01
Karnišovas iškart daro perversmą komandoje, džiugu tai matyti. Netgi Suomis, kuris kalbėjo apie tai, kad nori Bulius palikti, pamatęs dar tik keletą Artūro permainų komandoje, apsigalvojo ir užsimanė naujo kontrakto. Jau senokai Bulių vidus pasidaręs supuvęs, nesutarimai visokie, kažkur bendros kalbos neranda vieni su kitais, dabar bus viskas kitaip tikiuosi :)
Atsakyti
quNNcy
2020-05-27 15:36:16
Yra pasirinkimo,kidas,markas jacksonas beje kaip tik buves buliu treneris ieskot darbo thibo kuris megsta ginyba,gali atsigrezt ir i europos rinka kas karnisovui nera svetima,puikiai viska zino
Atsakyti
kasaras
2020-05-27 15:15:51
seniai laikas atleist ta boylena
Atsakyti