NHL | Scanpix nuotr.

NHL | Scanpix nuotr.

 Antradienio vakarą NHL paskelbė, kad atsisako likusio 2019/20 m. reguliariojo sezono, tačiau jeigu jiems pavyktų atnaujinti dėl koronaviruso pandemijos sustabdytą sezoną, tuomet vietoje įprasto 16 komandų atkrintamųjų etapo, jame varžytųsi 24 komandos iš 31.

NHL komisijos narys Gary Bettmanas pabrėžia, kad toks sprendimas negarantuoja, kad lyga atnaujins rungtynes. NHL ir NHL žaidėjų asociacija vis dar turi sukurti sveikatos apsaugos protokolus ir išspręsti kitus klausimus, įskaitant ir nežinomybę, kur rungtyniauti. Manoma, kad rungtynės galėtų vykti dvejuose miestuose.

Keturios geriausios kiekvineos konferencijos komandos – Bostono „Bruins“, Tampos „Lightining“, Vašingtono „Capitals“ ir Filadelfijos „Flyers“ Rytuose bei Sent Lujo „Blues“, Kolarado „Avalanche“, Las Vegaso „Knights“ ir Dalaso „Stars“ Vakaruose, žaistų atskiras serijas, kad išsiaiškintų pirmąsias 8 vietas atkrintamosioms. Likusios 16 komandų būtų suskirstytos pagal esamas vietas ir pradėtų atkrintamąsias serijomis iki trijų pergalių.

Rytai / Vakarai

5 Pitsburgo „Penguins“ / 12 Monrealio „Canadiens“

6 Karolinos „Hurricanes“ / 11 Niujorko „Rangers“

7 Niujorko „Islanders“ / 10 Floridos „Panthers“

8 Toronto „Maple Leafs“ / 9 Kolambuso „Blue Jackets“

9 Vinipego „Jets“ / 8 Kalgario „Flames“

10 Minesotos „Wild“ / 7 Vankuverio „Canucks“

11 Arizonos „Coyotes“ / 6 Nešvilio „Predators“

12 Čikagos „Blackhawks“ / 5 Edmontono „Oilers“

Prieš kelias dienas NHL žaidėjų asociacija išleido išsamius protokolus, kurie galios, kai žaidėjai galės sugrįžti į treniruotes. Skelbiama, kad vienu metu ant ledo turėtų būti ne daugiau nei šeši žaidėjai, taip pat neturi būti jokio kontakto bei trenerių.

Jeigu pavyktų atnaujinti rungtynes, komandos turėtų trijų savaičių treniruočių stovyklas.

Planuojama, kad treniruotės mažose grupėse galėtų prasidėti birželio pradžioje, oficialios treniruočių stovyklos – liepos pradžioje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.