Eurolyga | Organizatorių nuotr.

Eurolyga | Organizatorių nuotr.

 Daugelį savaičių Eurolyga kalbėjo apie bandymus sugrįžti ir pratęsti 2019/20 m. sezoną, tačiau pirmadienį Eurolygos prezidentas Jordi Bertomeu oficialiai pranešė, kad pirmą kartą per 62 metus sezonas yra nutrauktas ir nugalėtojas nepaaiškėjo.

Portalas „ensestando.es“ paskaičiavo, kad Eurolygos klubai gali patirti daugiau nei 30 mln. eurų nuostolių.

Taip pat išskiriama, kad trys komandos – Kauno „Žalgiris“, Tel Avivo „Maccabi“ ir „Baskonia“ – neteks daugiausiai pajamų iš bilietų bei abonementų, kurie sudaro net 40 proc. biudžeto.

Pabrėžiama, kad Stambulo „Fenerbahče“ jau anksčiau turėjo finansinių sunkumų, o dar didesnis biudžeto mažinimas paskatins tokius žaidėjus kaip Luigi Datome ar Kostas Sloukas palikti komandą.

Mažiausiai nukentės Madrido „Real“, „Barcelona“ ir Miuncheno „Bayern“ komandos, kurios už savo nugarų turi futbolo klubus.

Pati Eurolyga taip pat gali turėti problemų, nes su transliacijų platforma DAZN pasirašyta sutartis turės būti peržiūrima iš naujo, taip pat kils problemų ir dėl kitų rėmėjų iš įvairių Europos šalių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.