Danielis Abtas | Instagram.com nuotr

Danielis Abtas | Instagram.com nuotr

 Šeštadienį „Formulė E“ surengė dar vienerias virtualias lenktynes, kuriose prisidirbo Danielis Abtas.

27-erių vokietis per keturis etapus nebuvo pelnęs nė taško, bet kvalifikacijoje užėmė antrą vietą. Lenktynėse jis išlaikė puikų greitį ir finišavo trečias už Oliverio Rowlando ir Stoffelio Vandoorne. „Formulės E“ atstovai nusprendė pradėti dėl to tyrimą ir, patikrinę IP adresus, nustatė, kad D.Abtas negalėjo kontroliuoti savo bolido. Nustatyta, kad jį vairavo profesionalus esporto žaidėjas Lorenzas Hoerzingas.

D.Abtas buvo diskvalifikuotas iš lenktynių, jam uždrausta dalyvauti visose likusiose sezono lenktynėse, be to, jis privalės paaukoti 10 tūkst. eurų labdarai. Vokietis galiausiai atsiprašė dėl savo elgesio, patikinęs, kad neturėjo jokių blogų kėslų.

Pranešama, kad tuo vokiečio problemos nesibaigė. „Audi“ komanda, kuriai realybėje atstovauja D.Abtas, nusprendė suspenduoti lenktynininką. Neatmetama galimybė, kad vokietis apskritai bus atleistas.

„Danielis Abtas nei kvalifikacijoje, nei lenktynėse nevaldė automobilio ir leido tą daryti profesionaliam žaidėjui. Jis dėl to atsiprašė ir sutiko su visomis jam skirtomis sankcijomis. Mūsų komandai svarbiausia yra sąžiningumas, skaidrumas ir taisyklių laikymasis. Norime užtikrinti, kad to laikytųsi visi „Audi“ darbuotojai. Dėl šios priežasties priėmėme sprendimą suspenduoti Danielį Abtą neribotam laikui“, - rašoma „Audi“ pranešime.

Sprendžiant iš paties vokiečio žinutės, jo karjera „Audi“ jau baigta.

D.Abtas jau ilgus metus gina „Audi“ garbę „Formulės E“ čempionate. Jo debiutas įvyko dar 2014 m. Geriausias D.Abtui buvo 2017-2018 m. sezonas. Tada jis laimėjo 2 lenktynes, surinko 120 tšk. ir bendroje įskaitoje užėmė 5-ą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.