Vladimiras Osija ir Fiodoras Jemeljanenka | Organizatorių nuotr.

Vladimiras Osija ir Fiodoras Jemeljanenka | Organizatorių nuotr.

 Rusijos žiniasklaida paskelbė, kad buvo sulaikytas garsus šalies MMA treneris Vladimiras Osija, kuriam pareikšti rimti įtarimai.

Anot pranešimų, V.Osija įtariamas organizavęs Maskvos priemiestyje esančio prekybos centro direktoriaus žmogžudystę. Negana to, arešto metu rastas 1,8 kg svėręs baltų miltelių paketas. Vėliau patvirtinta, kad tai – kokainas.

Geriausiai žinomas V.Osijos auklėtinis yra Magomedas Ismailovas, MMA narve turintis 15 pergalių, 1 lygiąsias ir 2 pralaimėjimus. Jis taip pat yra pasaulio kovinio sambo čempionas.

Tarp jo auklėtinių yra ir Anatolijus Malychinas (4-0 MMA narve), Armenas Gulijanas (8-0 MMA narve, Rusijos džiu-džitsu čempionas) ir Ali Abdulchalikovas (7-0 MMA narve, pasaulio ušu-sanda čempionas). 2014 m. V.Osija tapo Rusijos jaunių MMA rinktinės treneriu, 2016 m. MMA sąjunga jį išrinko metų treneriu, o 2019 m. jis pripažintas nusipelniusiu Rusijos treneriu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-05-28 02:10:48
Nebutu rusas
Atsakyti
zemaitis
2020-05-28 21:27:49
jis toks pat rusas kaip tu afrikietis, nors intelektas tai bezdziones pagal komentaro iq testa:)