Kristianas Laightas | Instagram.com nuotr

Kristianas Laightas | Instagram.com nuotr

 Britas Kristianas Laightas bokso gerbėjams per savo karjerą buvo menkai pažįstamas, nors ringe pasirodė lygiai 300 kartų.

Karjeros pradžioje apie bokso aukštumas svajojęs K.Laightas greitai suprato, kad lygiose kovose teisėjai visada atiduoda pergalę jo varžovams, kurie kaunasi savo teritorijoje. Nuo tada britas boksą pavertė savo darbu – eidavo į ringą dažnai, rinkdavosi pralaimėjimus ir taip uždirbdavo pinigus.

„Turėjau tik 10 kovų mėgėjų bokse, kai mane suviliojo profesionalų bokso pinigai. Į savo kovas neparduodavau užtektinai bilietų, todėl turėjau važinėti į kitus miestus. Ten visada apylygėse kovose teisėjai pergalę atiduodavo ringo šeimininkui. Nuo tada boksas man tapo tik darbu. Šiaip ne taip nuvilkdavau kojas į salę, bėgiodavau, kad numesčiau svorį ir vėl eidavau į ringą. Man tiesiog reikėdavo pinigų“, - „Sky Sports“ sakė K.Laightas.

Britas per karjerą pasiekė 12 pergalių, 9 kartus baigė kovas lygiosiomis ir patyrė net 279 pralaimėjimus. Paradoksalu, bet K.Laightas buvo nokautuotas vos 5 kartus. Tai buvo labai svarbi jo darbo dalis, mat nokautas būtų neleidęs jam kautis 28 dienas, o po pralaimėjimo teisėjų sprendimu K.Laightas grįždavo į ringą jau kitą savaitę.

„Planas buvo paprastas. Eidavau į ringą, užsidengdavau galvą ir pasiimdavau pinigus. Kaudavausi kas savaitę ir buvau paruošęs strategiją, kuri visada suveikdavo. Niekada nebuvau techniškas, tačiau galėdavau sugerti smūgius. Po tiek daug kovų jau turėjau pakankamai patirties, kad ramiai išstovėčiau 4 ar 6 raundus. Dėl to mane daug kas kritikuoja, bet supraskite tai, kad mano varžovai fiziškai būdavo kur kas geriau pasiruošę ir buvo gerokai techniškesni. Net ir įdėjęs pastangų, nebūčiau turėjęs šansų laimėti. Net nesusimąsčiau, kad vienu metu pralaimėjau 77 kovas iš eilės. Kai supratau, kiek daug bokse užkulisinių žaidimų, pradėjau į tai žiūrėti kaip į savaitinį darbą. Jei palaikai fizinę formą, tai vienas lengviausių darbų. Bokse gali gauti ir 1000 svarų sterlingų už tokią kovą“, - pridėjo K.Laightas, kuris dabar perduoda patirtį kitiems kovotojams, norintiems sekti jo pėdomis ir uždirbti bokso ringe kas savaitę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Bekimentaru
2020-05-29 00:14:53
Jam sleptis prieš Einikio žmoną. Ana tikrai daugiau kovu atlaike.
Atsakyti
Tyson
2020-05-28 14:44:30
Bokso prostitute:))
Atsakyti
Foto
2020-05-26 20:07:38
Tegul si "zvaigzde" pasigiria apie savo kitokius darbelius, ne veltui jau buvo pakliuvusi i Lietrycio pirmaji puslapi
Atsakyti
Marius
2020-05-26 19:09:52
Mergos lygis:D
Atsakyti