Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

 WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas britas Tysonas Fury sveikina Mike‘o Tysono sprendimą grįžti į ringą, tačiau prideda, kad jam reikėtų orientuotis į kovas su savo kartos varžovais, o ne dabartinius profesionalus.

„Kiekvienas turi teisę daryti tai, ką mėgsta. Jei Mike‘as mato prasmę savo sugrįžime, jei tai jam teikia džiaugsmą, tada aš už tai. Žinau, ką reiškia pasiekti tokį tašką, kai gyvenime nebeturi jokio tikslo. Žinau, kaip sunku sėdėti ant „suolelio“ ir stebėti, kaip kiti siekia savo svajonių. Žinau, ką reiškia būti „nurašytam“ ir pamirštam. Turėjau psichologinių problemų, bet laiku užsibrėžiau didelį tikslą ir kantriai jo siekiau. Jei 53-ejų Mike‘as nori kovos su beveik 60-ies metų Evanderiu, tai tegul. Jie žino rizikas ir gali prisiimti atsakomybę. Jei jie įveiks medicininę apžiūrą, jei jų smegenys nepažeistos, jei jie fiziškai pasiruošę, tai tegul kaunasi. George‘as Foremanas buvo 45-erių, kai tapo pasaulio čempionu. Kaip mes galime tikėtis, kad kas nors pagerins šį rekordą, jei neleisime vyresniems kovotojams įžengti į ringą?

Jei Tysonas su Holyfieldu dalyvaus parodomojoje kovoje, tai bus normalu ir sveikintina. Aš nenorėčiau matyti Mike‘o ringe su 30-35 metų kovotojais, kurie šiuo metu dominuoja sunkiasvorių bokse. Tai būtų nesąžininga. Pats sulaukiau skambučio ir klausimo, ar norėčiau su juo kovoti. Netikiu, kad tai taps realybe. Matyti Mike‘ą ringe su savo kartos varžovu daug šauniau. Jei Mike‘as tikrai sugrįš, aš „pay-per-view“ platformoje pažadu nusipirkti transliaciją“, - sakė T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lt
2020-05-27 15:11:02
Vaikai rašo komentarus kaip apie Bruce Lee, sportas eina į priekį, praeities atletai niekados neprilygs dabartiniams. Tysonas nebuvo nenugalimas ir tada, tik gražios kovos jo ir tiek.
Atsakyti
Ю
2020-05-28 14:08:07
Nepaprastai gražios. I jo judesius ir greiti galima ziuret be galo.
Xxx
2020-05-27 08:55:58
Nenusisnekekit jus video perziuru ekspertai
Atsakyti
:D
2020-05-27 03:12:23
Manau tysonas kad ir pensininkas bokse, bet vis tik manau, kad 5 raundu kovoje, detu visus padaulio sunkiasvorius i vieta. Ar matet kaip atrodo ir kaip juda m.tyson naujausiuose vaizdo irasuose? Paziurekit ir suprasit, kad ten animalas, tuojau zengsiantis i ringa.
Atsakyti
Bla bla bla
2020-05-26 23:24:22
Noretusi pamatyti kaip ta distrofika Fury, Tysonas bent kelis raundus pavaiko :) cia Tau ne Wilderis jai uzkabins per makaule gali ir nekilti :)
Atsakyti