Danielis Cormier ir Jonas Jonesas | Scanpix nuotr.

Danielis Cormier ir Jonas Jonesas | Scanpix nuotr.

 Buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų UFC pasaulio čempionas Danielis Cormier atskleidė, kad už dvi kovas su Jonesu Jonesu iš viso uždirbo 6 mln. JAV dolerių: po 3 mln. už vieną kovą.

„Iki kovos su Jonesu uždirbdavau gal po 150 tūkst. JAV dolerių už kovas. Tada mečiau iššūkį Jonesui ir uždirbau 3 mln. Tada buvo surengta mūsų revanšinė kova ir vėl gavau 3 mln.“, - prisiminė D.Cormier.

2015 m. pradžioje J.Jonesas vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo D.Cormier, o 2017 m. J.Jonesas nugalėjo nokautu, tačiau prarado šią pergalę dėl steroidų vartojimo.

Pastaraisiais metais J.Jonesas ne kartą vėlėsi į įvairius skandalus, taip pat turėjo dar daugiau problemų dėl dopingo vartojimo. Dėl šios priežasties D.Cormier aiškina, kad nei J.Joneso, nei Andersono Silvos negalima įtraukti į geriausių visų laikų kovotojų sąrašą, kurį paskelbė Conoras McGregoras.

„Turiu pasakyti tiesiai šviesiai. Jei buvai pagautas dėl dopingo vartojimo, tada esi išbrauktas iš šio sąrašo. Daugelis sporto šakų taip elgiasi. Jei man reikėtų sudaryti geriausių visų laikų MMA kovotojų sąrašą, tai į jį įtraukčiau Demetriousą Johnsoną, Georgesą St-Pierre‘ą, Chabibą Nurmagomedovą ir save. Numeris vienas, ko gero, būtų GSP. Jis karaliavo savo svorio kategorijoje, tada sugrįžo ir laimėjo aukštesnės kategorijos diržą. Aš nenoriu menkinti Joneso ir Silvos, jie tikrai talentingi kovotojai, bet jei vartoji steroidus, tuomet tokiame sąraše negali būti. Kažkur netoli šio ketverto būtų ir McGregoras. Juk jis yra dvigubas čempionas. Suprantu, kad jis nė karto negynė titulo, bet pasiekimai kalba patys už save. Henry Cejudo irgi vertas paminėjimo“, - sakė D.Cormier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Bla bla bla
2020-05-26 23:28:46
Fiodoras netraukiamas nes niekada nekovojo UFC nors mano nuomone geriausias sunkiasvoris per istorija...
Atsakyti
camp303
2020-05-27 11:33:52
Fiodoras nesugebėjo įrodyti rezultatais, kad jis geriausias. Strikeforce pralaimėjimai nubraukė visą šlovę pasiektą Japonijoje.
.
2020-05-26 20:16:41
O kur fedoras?
Atsakyti
Hmm
2020-05-26 17:43:43
Jauciu logiskiausias atsakymas ir Conoro penketo argumentuotas paneigimas, su kuo sutinku 100%
Atsakyti