Henry Cejudo | Instagram.com nuotr

Henry Cejudo | Instagram.com nuotr

 Henry Cejudo tesėjo duotą žodį, patvirtino baigiantis karjerą ir atlaisvino sau priklausiusį svorio kategorijos iki 61,2 kg pasaulio čempiono diržą.

„Dėkoju už neįtikėtiną patirti, dėde Dana. Visada būsiu už tai dėkingas. Dėkoju už viską, ką padarei dėl sporto, kurį daugelis buvo nurašę. Kreipiuosi į visus savo trenerius ir gerbėjus – tai buvo neįtikėtina kelionė. Trigubas čempionas išeina“, - rašė H.Cejudo.

Naujausiame UFC reitinge H.Cejudo pavardės nebeliko nei absoliučiame reitinge, nei svorio kategorijos iki 61,2 kg reitinge. Olimpinis ir buvęs dvigubas UFC čempionas dabar net dvi svorio kategorijas paliko be čempionų. Svorio kategorijoje iki 56,7 kg laukiama revanšinės Deivesono Figueiredo ir Josepho Benavidezo kovos, o svorio kategorijoje iki 61,2 kg titulinė kova vis dar nežinoma, tik žadama, kad joje dalyvaus Piotras Janas.

H.Cejudo minėjo, kad sugrįžtų į narvą tik dėl didelių pinigų kovos, o savo varžovu mato australą Alexanderį Volkanovskį. Tai leistų H.Cejudo tapti keturgubu čempionu ir pakeisti pravardę iš „Triple C“ į sprogstamąją medžiagą „C4“. A.Volkanovskis šiuo metu yra svorio kategorijos iki 65,8 kg čempionas ir jis jau tikina, kad priimtų tokį iššūkį.

„Padarykime tai, berniuk“, - rašė australas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Moss
2020-05-26 13:47:20
Jokiu sansu pries volkanovski, jis smugiuoja kaip middleweight taip stipriai, o kai paziuri cejudo kovaa, galima pamanyti kad ketvirtokai klaseje susimuse, tokia mazi zmogeliukai
Atsakyti
oss
2020-05-26 15:56:00
Yra skirtumas 57 ar 65 kovoji naturalu, kad smugiai gali skirtis ir Kad volkanovskio ir cejudo ugiai tesiskiria ant 5 cm abudu nesiekia nei 170 cm , gera karjera padare Cejudo ir tinkamu laiku baige budamas cempu...
Nejuokauk
2020-05-26 23:18:04
Griautu kaip noretu Cejudo Volkanovski, skirtingo lygio atletiskumas ir imtyniu lygis.