Mike'as Tysonas su UFC legendomis | Instagram.com nuotr

Mike'as Tysonas su UFC legendomis | Instagram.com nuotr

 Mike‘as Tysonas prieš sugrįžimą į bokso ringą nusprendė pasitreniruoti kartu su UFC legendomis – Henry Cejudo ir Vitoru Belfortu.

Vaizdai iš 53-ejų amerikiečio treniruotės greitai apskriejo pasaulį. M.Tysonas internautams pasirodė užsiauginęs dar daugiau raumenų ir dar geresnės fizinės formos nei anksčiau.

Buvęs UFC čempionas V.Belfortas palygino bokso legendą su geru vynu: „Mike‘as Tysonas yra kaip geras vynas. Neleiskite, kad metų skaičius jus kaip nors ribotų. Užsibrėžkite tikslą ir kovokite dėl jo. Būkite čempionais. Mike‘as – jauniausias bokso čempionas, o aš – jauniausias UFC čempionas. Mike‘as buvo tas žmogus, kuris mane motyvavo siekti aukštumų. Dabar man priklauso UFC visų laikų rekordas pagal nokautų skaičių.“

Tuo tarpu neseniai karjerą baigęs buvęs olimpinis ir dvigubas UFC čempionas H.Cejudo pažymėjo, kad tiek M.Tysonas, tiek V.Belfortas atvėrė daug durų kitiems kovotojams: „Praleidau laiką su dviem legendomis, kurios atvėrė duris mums visiems. Dėdė Mike‘as ir mano brolis Vitoras.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.