Cristiano Ronaldo su šeima | Instagram.com nuotr

Cristiano Ronaldo su šeima | Instagram.com nuotr

 Turino „Juventus“ žvaigždė Cristiano Ronaldo po karantino laikotarpio jau yra sugrįžęs į komandos treniruotes.

Net kelis mėnesius Madeiros saloje esančiuose namuose praleidęs C.Ronaldo atvirai papasakojo, kaip į jo gimtuosius namus Portugalijoje reagavo sūnus Cristiano Ronaldo jaunesnysis ir kokią pamoką jam davė.

C.Ronaldo parodė savo sūnui, kur jis gyveno jaunystėje, supažindino ir su buvusiu kambarioku Paixao bei atvėrė jam akis.

„Aš labai džiaugiausi, kad jis pamatys, kur aš užaugau. Jis jau žinojo Madeirą ir mūsų „Maques de Pombal“ rezidenciją. Mes nuėjome į mano gimtuosius namus, kur jau laukė keletas žmonių, su kuriais aš gyvenau. Tikrai nesitikėjau jų išvysti, todėl buvau nustebęs. Su Paixao ir sūnumi įėjome į kambarį, kuriame aš gyvenau. Mano sūnus atsisuko į mane ir paklausė: „Tėti, tu čia gyvenai?“. Jis negalėjo tuo patikėti“, – pasakojo C.Ronaldo.

C.Ronaldo paaiškino sūnui apie sunkų darbą ir tai, ką tuo galima pasiekti.

„Jie galvoja, kad viskas pasaulyje yra lengvai gaunama. Gyvenimo kokybė, namai, automobiliai, drabužiai. Jie galvoja, kad visa tai nukrenta iš dangaus. Todėl bandau paaiškinti savo sūnui, kad tai neateina tik turint talentą. Reikia sunkiai dirbti ir tada gali pasiekti viską, ką nori“, – pasakojo C.Ronaldo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.