Sirvydis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Sirvydis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Deividas Sirvydis pirmadienio vakarą atsisveikino su Vilniaus „Ryto“ komanda.

19 metų snaiperis pasirašė kontraktą su Jeruzalės „Hapoel“ komanda, su kuria dar šiame sezone žais Izraelio čempionate.

D.Sirvydis paskelbė jautrų atsisveikinimo laišką.

„Dar iki dabar pačiam sunku patikėti, kad palieku savo mylimo miesto komandą, kurioje debiutavau vos 16 metų. Niekada neužmiršiu tų pirmųjų kartų, komandos draugų, trenerių ir klubo darbuotojų pamokų. Tų su bičiuliais iškovotų džiaugsmingų trofėjų jaunimo Eurolygoje ir KMT. To visos sostinės užnugario tribūnose tiek pergalių, tiek pralaimėjimų akivaizdoje.

Tai buvo neįtikėtina kelionės pradžia. Ačiū už viską, mylimas Vilniau! Nekantrauju pratęsti šią kelionę Jeruzalėje ir esu alkanas naujiems iššūkiams su „Hapoel“, – rašė D.Sirvydis.

Krepšininką praėjusią vasarą antrajame naujokų biržos rate pasirinko Detroito „Pistons“ komanda, tačiau šiuo metu iš NBA klubo negirdėti apie norą pasikviesti lietuvį į pagrindinę sudėtį.

D.Sirvydis LKL čempionate rinkdavo 5,7 taško, o Europos taurėje jo vidurkis sieki 6,6 taško. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

hH
2020-05-26 06:09:06
As irgi snaiperis per counter-strike'a
Atsakyti
Bonhartas
2020-05-25 22:06:37
Cia dabar kad vadintumies snaiperiu, uztenka prie tritaskio visada stovet ir mest, nesvarbu imesi ar ne? nesuprantu uz ka ji snaiperiu vadina.
Atsakyti
Znyplius
2020-05-25 23:12:12
Nesuprantu ir as