Futbolas Strasbūre | „Twitter“ nuotr.

Futbolas Strasbūre | „Twitter“ nuotr.

 Prancūzijoje iki šiol draudžiami didesni nei 10 žmonių susibūrimai, tačiau sekmadienį Strasbūre šis skaičius buvo viršytas bent 40 kartų.

Futbolo aikštėje buvo surengtos nelegalios rungtynės. Po vienos iš komandų įvarčių futbolo išsiilgę fanai taip pašėlo, kad visi subėgo į aikštę. Saugus atstumas ten jau niekam nerūpėjo, skaičiuojama, kad aikštėje buvo apie 400 sirgalių. Policininkai pastebėjo šį incidentą ir bandė išvaikyti žmones, tačiau teigiama, kad jiems neužteko pajėgumų tai padaryti.

Šiame regione už sportą atsakingas Serge‘as Oehleris buvo įsiutęs: „Tai, kas vyko šį savaitgalį, peržengė visas ribas ir negali būti pateisinama. Dėl to imsimės atitinkamų veiksmų. Bukumas ir neatsakingumas gali atvesti mus prie siaubingos situacijos mūsų teritorijoje. Medikams taip tikrai nepadėsime. Prašau Strasbūro gyventojų elgtis atsakingai. COVID-19 yra nuodas, nestiprinkime jo savo kvailumu. Tai liga, kuri gali aklai smogti bet kuriam.“

Futbolo gerbėjai Prancūzijoje jau anksčiau sužinojo, kad šį sezoną savo mylimo sporto nebeišvys. „Ligue 1“ buvo viena iš pirmųjų, nutraukusių savo sezoną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.