Jamaikos bobslėjininkai | Instagram.com nuotr

Jamaikos bobslėjininkai | Instagram.com nuotr

 Piterboro (Anglija) miesto gyventojai pastarosiomis dienomis galėjo pastebėti neįprastą vaizdą – jamaikiečių stumdomą „Mini Cooper“ automobilį.

29-erių metų Shanwayne‘as Stephensas ir 27-erių metų Nimroy Turgottas, įkvėpti legendinio filmo „Cool Runnings“, užsibrėžė tikslą patekti į žiemos olimpiadą. Dėl karantino bobslėjininkams teko ieškoti naujų vietų ir prietaisų treniruotėms, tad jie nusprendė vietoj rogių stumdyti...automobilį.

„Prasidėjus karantinui, turėjome verstis su tuo, ką radome. Stumdome mano merginos automobilį gatve pirmyn ir atgal, taip palaikydami fizinę formą. Automobilis sveria panašiai kaip ir rogės, o iš merginos gavau tik vieną reikalavimą – nesudaužyti mašinos. „Coll Runnings“ filmo herojai irgi neturėjo įprastų sąlygų treniruotėms, todėl jaučiu, kad mes palaikome tų laikų dvasią. Kasdien treniruojamės po 2 valandas. Aš esu vairuotojas, todėl dar analizuoju įrašus iš ankstesnių olimpinių žaidynių, bandau įsivaizduoti trasas ir galvoju, kaip reikėtų atlikti posūkius“, - pasakojo Sh.Stephensas.

Sh.Stephensas, tvarkydamas namus, netyčia kirviu nukirto interneto kabelį ir prarado galimybę analizuoti vaizdo įrašus. Jo laimei, interneto tiekėjai jamaikiečiui įteikė dovaną – nemokamai pakeitė kabelį ir įvedė dar greitesnį internetą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.