Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Kovinio sporto žvaigždė airis Conoras McGregoras šeštadienį „twitter“ tinkle nusprendė sudaryti geriausių visų laikų MMA kovotojų ketvertą, kuriame sau skyrė antrą vietą. Anot airio, geriausias visų laikų kovotojas yra brazilas Andersonas Silva, trečioje vietoje rikiuojasi kanadietis Georgesas St-Pierre‘as, o ketvirtoje – amerikietis Jonas Jonesas.

Daug kam užkliuvo ne tik tai, kad airis sau skyrė tokią aukštą poziciją, bet ir tai, kad į sąrašą net neįtraukė amerikiečio Demetriouso Johnsono. Kai kurie fanai C.McGregoro reitingą išvadino nesąmone, tad jis nusprendė paaiškinti savo sprendimą.

„Visada vertinau šį kovotoją. Jis vienas techniškiausių. Visgi, riboto konkurencingumo kategorijoje jis galiausiai paliko stipriausią MMA organizaciją po pralaimėjimo, kai bendras rezultatas buvo 1-1. Negana to, jis pralaimėjo prieš Dominicką Cruzą, kai kovėsi dėl čempiono diržo aukštesnėje kategorijoje“, - prisiminė C.McGregoras.

Statistiškai D.Johnsonas yra arčiausiai A.Silvos pagal dominavimą savo kategorijoje. Amerikietis čempiono diržą išlaikė 2142 dienas iš eilės ir atsilieka tik nuo A.Silvos (2457). Kita vertus, D.Johnsonas net 11 kartų iš eilės apgynė čempiono diržą ir tai iki šiol yra visų laikų rekordas. A.Silva tai padarė 10 sykių.

D.Johnsonas čempiono diržą prarado po abejotino pralaimėjimo prieš Henry Cejudo, nors pirmoje tarpusavio kovoje buvo jį sutriuškinęs per nepilnas 3 min. Po nesėkmės D.Johnsonas perėjo į ONE organizaciją, ten laimėjo 3 kovas iš eilės ir tapo „Grand Prix“ turnyro nugalėtoju.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Sūdyti lašiniai
2020-05-27 15:42:32
Juokingiausia, kad magregoras dar kalba apie johnsono pralaimėjimus kaip dar drysta apie tai šnekėti jis dominavo ilga laiką ir gynė ką iškovojęs buvo kaip tikras kavotojas. pats nei karto negynes diržo šlykštu net klausytis uzrietes tiek galva kad nebepasveria net savo žodžių..
Atsakyti