Mike'as Tysonas ir Tito Ortizas | Instagram.com nuotr

Mike'as Tysonas ir Tito Ortizas | Instagram.com nuotr

 Mike‘as Tysonas neseniai duotame interviu pažadėjo jau šią savaitę paskelbti, kas taps jo varžovu sugrįžimo į bokso ringą kovoje. Jis taip pat pridėjo, kad tai veikiausiai nebus Evanderis Holyfieldas.

Apie galimybę susikauti su M.Tysonu prabilo buvęs UFC čempionas Tito Ortizas. 45-erių metų amerikietis aiškina, kad su juo jau buvo susisiekta.

„Gavau pasiūlymą, bet derybos dar nepasistūmėjo toli į priekį. Man atrodo, kad visų pirma abu su Mike‘u turime gauti leidimą kautis iš atletikos komisijos. Tai svarbiausias dalykas. Aš boksavausi 20 metų, tad mano įgūdžiai vis gerėjo. Žinoma, aš nesu tokio lygio boksininkas kaip Tysonas, bet ar jis per paskutinius 15 metų gavo bent vieną smūgį į galvą? Ne, negavo. Tuo tarpu aš per paskutinius 4 metus nugalėjau visus sutiktus varžovus“, - aiškino T.Ortizas.

E.Holyfieldas anksčiau kalbėjo, kad kovoje su M.Tysonu norėtų specialios taisyklės, draudžiančios nokautus, taip pat jis aiškino, kad kovoje neturėtų būti nei laimėtojų, nei pralaimėtojų. Panašu, kad M.Tysonui tokios sąlygos nepatiko.

T.Ortizas taip pat pridėjo, kad jo kova su M.Tysonu sutriuškintų Floydo Mayweatherio ir Conoro McGregoro kovos rezultatus.

„Manau, kad tuos skaičius pagerintume dvigubai. Tai būtų fantastiškas reginys ir puiki pramoga. Manau, kad tai išeitų į naudą tiek MMA, tiek boksui. Aš Mike‘ui jaučiu tik pagarbą. Jo istorija yra neįtikėtina. Žinant, kur jis buvo, ką jis patyrė ir kur yra dabar, tai negali neįkvėpti“, - sakė T.Ortizas.

Nuo 2000 m. iki 2003 m. T.Ortizas buvo UFC pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas. 2017 m. jis dar kovėsi „Bellator“ organizacijoje, kai greitai techniniu nokautu nugalėjo Chaelį Sonneną. Vėliau jis nokautavo 8 metus nekovojusį principinį varžovą Chucką Liddellą bei nugalėjo WWE gerbėjams gerai žinomą „Alberto del Rio“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.