P.Motiejūnas: „Mes norėjome tęsti sezoną“ fotogalerija (4)

2020.05.25 16:46
Pauliaus Motiejūno spaudos konferencija | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Pauliaus Motiejūno spaudos konferencija | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas teigė, kad jie norėjo pratęsti Eurolygos sezoną, kuris šiandien buvo nutrauktas.

„Mes norėjome žaisti, visąlaik tai sakėme, norėjome organizuoti turnyrą Lietuvoje, manome, kad būtume tai įvykdę. Vis tiek reikia atkreipti dėmesį į tai, kad šalyse situacija yra skirtinga, pavyzdžiui, Rusijoje ji yra labai sudėtinga. Tiesiog palaikome Eurolygos poziciją ir pasitikime ja“, - sakė P.Motiejūnas.

Jis sakė, kad tikro balsavimo nebuvo, o sezoną tęsti būtų norėję apie pusę turnyro komandų.

„Realiai net nebalsavome. Bertomeu pasakė, kad nori nutraukti sezoną ir balsavimo iš tikrųjų net nebuvo, tiesiog buvo pasakyta, kad nėra galimybės sezono tęsti.

Komandos buvo pasiskirsčiusios maždaug per pusę. Tiek pat buvo klubų norinčių ir tęsti, ir nutraukti sezoną. Nors ne su visais šnekėjome, bet manau, per pusę“, - sakė specialistas.

Jis teigė, kad buvo numatytas planas, kaip būtų reikėję tęsti sezoną: „Turėjome planą ir žinojome, kaip ir kokiuose miestuose žaisime. Buvo aiškus planas, kaip būtų reikėję karantinuotis ir saugotis, tiek dėl žaidėjų, tiek dėl teisėjų, tiek dėl pagalbinio personalo. Gairės buvo“.

Kiek stipriai keisis „Žalgirio“ komandos sudėtis?

„Galima prognozuoti, bet dabar turime daug žaidėjų su „pliusais“ sutartyse ir reikės žiūrėti. Didžiausias klausimas dabar yra dėl biudžeto, nežinome, ar žaisime su gerbėjais, ar be. Dabar net nežinome sumų, už kurias galima rašytis kontraktus“, - sakė P.Motiejūnas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Slaptas
2020-05-25 17:15:25
Na dabar kai turės tokius biudžetus panašaus kaip Ryto galės vėl pradės skųstis dėl pergalių ir pralaimėjimo balanso.
Atsakyti
Slaptas žemės kirminas tu !!!!
2020-05-25 19:07:49
Slepkis žemės kirmine ! Strapsniai apie bc žalgiri tik tikrems Lietuviams o mee POLIAKAMS .Vilnius tai ne Lietuva o slavų miestas .todel jiems žalgiris niekas o tikri Lietuviai žino kas yra žalgiris .ŽALIA BALTA ,ŽALIA BALTA HEI! HEI ! KLAIPEDA !!!!!!
Set
2020-05-25 19:52:37
Nebenardyk duhas tam žalgiriui
egis
2020-05-25 20:11:33
Galbūt ir turės "Žalgiris" ir "Rytas" panašius biudžetus, bet žais tai visiškai skirtingo krepšinio lygio lygose, todėl "Žalgirio" vadovui bus vistiek lengviau prisikviest aukštesnio meistriškumo žaidėjus, nes bent kiek pajėgesni žaidėjai net ir žaidę FIBA "čempionų" lygoj nori išbandyt jėgas Eurolygoj, o štai vidutiniokai, ar jau bebaigiantys krepšinio karjierą dažniausiai ir žaidžia tokiose lygose į kokią nukeliavo "Rytas". Taip, kad, kaip buvo taip ir liks skirtingo meistriškumo klubais, gal "Žalgiris" bus silpnesnis Eurolygoj, bet LKL ir toliau išliks lyderiu, pajėgiausiu klubu.