Susišaudymas Maskvoje | Youtube.com nuotr.

Susišaudymas Maskvoje | Youtube.com nuotr.

 Rusijos žiniasklaida praneša, kad sekmadienį Maskvoje kilo susišaudymas, kuriame dalyvavo ir MMA kovotojas Džambulatas Balijevas.

Dienos metu Maskvos priemiesčio tylą sutrikdė šūvių garsai. Ginkluoti vyriškiai su pistoletais ir pusiau automatiniais ginklais šaudė vieni į kitus, kol į įvykio vietą atvyko policija. Iš viso buvo areštuoti 9 įtariamieji. Pagautas buvo ir D.Balijevas, nors jis kartu su dar keturiais vyriškiais bandė slėptis „Ford“ automobilyje.

Pranešama, kad įtariamieji naudojo ne tik pistoletus, bet ir Kalašnikovo kompanijos gaminamus „Saiga“ ginklus. Per susišaudymą nukentėjo du vyriškiai, o vienas iš jų tikina, kad nėra susijęs su grupuotėmis ir tik netyčia atsidūrė susišaudymo epicentre.

Pradėtas tyrimas dėl galimo pasikėsinimo nužudyti, nelegalaus ginklų laikymo ir naudojimo bei chuliganizmo. Spėjama, kad konfliktas kilo tarp laidojimo paslaugas teikiančių įmonių.

D.Balijevas 2015 m. debiutavo profesionaliose MMA kovose, o paskutinį kartą narve pasirodė 2019 m. kovo 23 d. Čečėnas iškovojo 2 pergales ir patyrė 4 pralaimėjimus. Jis kovėsi neblogai vertinamoje ACA organizacijoje (anksčiau vadinosi ACB) ir dalyvavo jos rengtuose „Berkut Young Eagles“ turnyruose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2020-05-26 10:21:09
alllaaaaak okabar
Atsakyti
Cua bl
2020-05-25 19:40:56
Senos zinios
Atsakyti
McDuck
2020-05-25 18:01:31
Konkurencija tarp laidojimo paslaugų įmonių visada buvo žiauri... Svarbiausia ne tik daugiau palaidoti, bet ir mirusiojo artimiesiems sąskaitą-faktūrą išrašyti...
Atsakyti