Lenktynių akimirka | Youtube.com nuotr.

Lenktynių akimirka | Youtube.com nuotr.

 Šeštadienį „Formulė E“ surengė dar vienerias virtualias lenktynes, kuriose greičiu stebino Danielis Abtas.

27-erių vokietis per keturis etapus nebuvo pelnęs nė taško, bet kvalifikacijoje užėmė antrą vietą. Lenktynėse jis išlaikė puikų greitį ir finišavo trečias už Oliverio Rowlando ir Stoffelio Vandoorne. Netikėtai išaugęs D.Abto greitis sukėlė įtarimų jo varžovams.

„Esu labai nepatenkintas. Abejoju, kad tą bolidą vairavo Danielis. Tai viską sujaukė. Situacija tiesiog absurdiška“, - nervinosi S.Vandoorne.

Įtarimų kilo ir Jeanui-Ericui Vergne‘ui: „Kitą kartą pareikalaukite Danielio pajungti transliaciją per „Zoom“, kad matytume, ką jis daro. Aš pritariu Stoffeliui. Man atrodo, kad tą bolidą vairavo ne jis.“

„Formulės E“ atstovai nusprendė pradėti dėl to tyrimą ir, patikrinę IP adresus, nustatė, kad D.Abtas negalėjo kontroliuoti savo bolido. Nustatyta, kad jį vairavo profesionalus esporto žaidėjas Lorenzas Hoerzingas.

D.Abtas buvo diskvalifikuotas iš lenktynių, jam uždrausta dalyvauti visose likusiose sezono lenktynėse, be to, jis privalės paaukoti 10 tūkst. eurų labdarai. Vokietis galiausiai atsiprašė dėl savo elgesio, patikinęs, kad neturėjo jokių blogų kėslų.

Lenktynių įrašas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.