Tigeris Woodsas | Scanpix nuotr.

Tigeris Woodsas | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį golfo lauke susirinko tikras sporto žvaigždynas. Tigeris Woodsas ir Peytonas Manningas žaidė prieš Philą Mickelsoną ir Tomą Brady. Labdaringas turnyras buvo skirtas padėti kovoti su koronavirusu, o jame iš viso surinkta net 20 mln. JAV dolerių paramos.

Dėl lietaus turnyrą ne kartą teko stabdyti, o 18-a duobutė sužaista jau temstant. Žaidėjai neturėjo sau įprastų padėjėjų ir patys vairavo savo golfo vežimėlius. T.Woodsas su P.Manningu galiausiai laimėjo šią akistatą, o golfo legenda negailėjo pagyrų abiems NFL žaidėjams.

„Nusiimu kepurę prieš Tomą ir Peytoną. Mes su Philu buvome savo teritorijoje, darėme tai, kuo užsiimame visą gyvenimą. Negalėčiau įsivaizduoti savęs su Philu amerikietiško futbolo aikštėje pasirodant taip sėkmingai, kaip Tomas ir Peytonas tai padarė golfo lauke“, - kalbėjo T.Woodsas.

44-erių amerikietis paskutinį kartą oficialiame turnyre žaidė vasario mėnesį. Vėliau jį pristabdė nugaros traumą, o tuomet turnyrus pradėta atšaukti dėl koronaviruso pandemijos. Dabar T.Woodsas tikina, kad yra pasiruošęs sugrįžti.

Turnyro metu netrūko „purvinų“ kalbų. Vienas iš komentatorių Charlesas Barkley ilgą laiką šaipėsi iš T.Brady, kol pats buvo užčiauptas. T.Brady atliko neabejotinai įspūdingiausią turnyro smūgį, pataikydamas į duobutę iš 100 jardų atstumo (apie 91,5 m).

Oficialių golfo turnyrų, panašu, ilgai laukti nereikės. PGA turas sezoną žada pratęsti jau birželio 11 d.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.