Lenktynių startas | Youtube.com nuotr.

Lenktynių startas | Youtube.com nuotr.

 Jei ne koronaviruso pandemija, praėjusį savaitgalį „Formulės 1“ sirgaliai būtų galėję mėgautis legendinėmis Monako GP lenktynėmis. Deja, šį kartą teko tenkintis tik virtualiomis lenktynėmis siauroje Monako trasoje. Lenktynių įrašą rasite paspaudę ČIA.

Dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė George‘as Russellas iš „Williams“ komandos. Jis kvalifikacijoje buvo antras, bet startavo puikiai ir greitai aplenkė Pietro Fittipaldi. Pirmą vietą G.Russellas išlaikė visus 39 lenktynių ratus ir net nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo. Antroje vietoje likęs Estebanas Gutierrezas atsiliko beveik 40 sek.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Broliai Charlesas ir Arthuras Leclercai atitinkamai užėmė trečią ir penktą vietas. Tarp jų įsiterpė „Red Bull“ pilotas Alexanderis Albonas.

Kitas virtualių lenktynių etapas turėtų vykti birželio 7 d. Baku (Azerbaidžanas) trasoje. Realių lenktynių sezonas, tikimasi, prasidės liepos 5 d. Austrijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.