„Man United“
59 min.
4
:
2
Atsinaujins po sek
„Bournemouth“
Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

 Buvęs „Manchester United“ žaidėjas Mikaelis Silvestre‘as prisiminė istoriją, kaip Gary Nerville‘as rūbinėje po 2003 m. vykusių draugiškų rungtynių su Lisabonos „Sporting“ ekipa raginio Serą Alexą Fergusoną į komandą pakviesti Cristiano Ronaldo.

C.Ronaldo tuo metu padėjo „Sporting“ 3-1 įveikti „Raudonuosius velnius“, o A.Fergusonas buvo toks sužavėtas jaunuolio pasirodymu, kad sutiko sumokėti 12 mln. svarų, jog prisiviliotų jį į Mančesterį.

Devynerius metus „Man United“ praleidęs M.Silvestre‘as atskleidė daugiau šios istorijos užkulisių.

„Pirmą kartą su C.Ronaldo susidūriau 2003 m., kai žaidėme draugiškas rungtynes su „Sporting“, – sakė M.Silvestre‘as. „Prieš rungtynes pasitarimo metu A.Fergusonas paminėjo talentingą jauną vaikiną, kurio reikia saugotis ir nors jis nepaminėjo vardo, tačiau po rungtynių mes jau žinojome, apie ką jis kalbėjo. Kairiajame krašte jis kankino Johną O‘Shea, parodydamas puikų greitį ir keisdamas kamuolio judėjimo kryptį. Mes iškarto pagalvojome, kaip būtų gerai turėti tokį vyruką „Man United“ komandoje.

Po rungtynių G.Neville‘as atėjo į rūbinę ir pasakė: „Pasirašom sutartį su tuo vaikiu. Seras A.Fergusonas atsakė, kad pažiūrės, ką galime padaryti.

Prisimenu, kad sėdėdamas komandos autobuse laukiau išvykimo, tačiau viskas vyko ilgiau nei įprasta, nes Seras Alexas kalbėjosi su Cristiano ir „Sporting“, įtikinėdamas jį prisijungti prie „Man United“.

C.Ronaldo su „Man United“ iškovojo tris „Premier“ lygos titulus, dvi lygos taures, vieną FA taurę ir atvedė į Čempionų lygos viršūnę. Per 292 rungtynes „Man United“ gretose jis pelnė 118 įvarčių, o 2009 m. tuo metu už rekordinę 80 mln. svarų sumą persikėlė į Madrido „Real“ komandą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

To jo
2020-05-25 13:24:11
Gal greiciau barselonos katedros kuprius :D :D :D graudzioji apgailetino vargso istorija :D
Atsakyti
Jo
2020-05-25 12:54:49
Filmas vadinsis "Kuprotas kalnas 2"
Atsakyti
Gvydas
2020-05-25 11:08:56
Bus filmai kuriami apie sia legenda, cia ne barsos globotinis
Atsakyti
Bilas
2020-05-25 11:49:53
Prie ko cia ta barsa zmogau atsigauk apie ja net nieko neraso barsos sasas