„Man United“
46 min.
3
:
1
Atsinaujins po sek
„Bournemouth“
Mike'as Tysonas | Instagram.com nuotr

Mike'as Tysonas | Instagram.com nuotr

 Gegužės mėnesio pradžioje bokso legenda Mike‘as Tysonas sulaukė įspūdingo pasiūlymo. Vos tik įkėlė vieną kelių sekundžių trukmės vaizdo įrašą iš treniruotės, M.Tysonu susižavėjo didžioji dalis pasaulio, o kovų be pirštinių organizacija BKFC pasiūlė jam net 20 mln. JAV dolerių už dvikovą.

M.Tysonas šio pasiūlymo nepriėmė, o BKFC jau šią savaitę pateiks dar vieną pasiūlymą legendiniam boksininkui. Kaip teikė BKFC prezidentas Davidas Feldmanas, pasiūlyumas viršys 20 mln. JAV dolerių, pridedant papildomų punktų, įskaitant ir aukas labdarai. Jis teigė negalįs šiuo metu atskleisti tikslios sutarties vertės, nes ji vis dar rengiama.

„Aš manau, kad žinau, ką reikia padaryti, kad tai įvyktu“, – sakė D.Feldmanas.

Buvo kalbama, kad M.Tysonas BKFC organizacijoje galėtų susikauti su skandalinguoju Shannonu Briggsu, tačiau D.Feldmanas atskleidė kitas pavardes.

„Manau, kad buvęs PRIDE čempionas Wanderlei Silva ar kažkas panašaus lygio. Nesvarbu, kokio amžiaus W.Silva yra, jis pavojingas ir manau, kad tai būtų intriguojanti dvikova. Visgi dabar dar pats nieko neturiu galvoje.

Pirmiausia noriu išsiaiškinti, ar galime su Mike‘u tam tikru metu tai padaryti, o tada mes pradėsime kalbėtis su varžovais. Mums dar nepavyko įtikinti Mike‘o, bet aš nemanau, kad durys mums uždarytos. Pirmam pasiūlymui jis iškarto pasakė „ne“, tačiau manau, kad dar turime ką jam pasiūlyti“.

D.Fieldmanas taip pat atskleidė, kad BKFC savo renginių tvarkaraštį atnaujinti planuoja birželio 26-ą dieną. Visgi kur vyks pirmasis turnyras – dar neaišku.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kaka
2020-05-25 14:15:47
Senukai pradės muštis, kad vaikigaliai galėtų pažvengt... iki kur nusirito pasaulis?
Atsakyti
:D
2020-05-29 03:19:26
Butu tysonas 35-40 nebutu jam lygiu, net ir dabar 5 roundu kovoj manau butu labai idomu kaip tie jauni su juo kovoja.
123
2020-05-25 09:51:48
Na prieš Wanderlėjų už 20mln manau visai apsimokėtų Tysonui, ateina, per pora minučių damuša ir pasiima pinigus. Wanderlėjaus smakras jau visai nebelaiko smūgių, o jis dar pats lipa ant jų, kuom tai baigtųsi prieš tokį kaip Tysonas ir taip aišku..
Atsakyti