Kayla Simmons | Instagram.com nuotr

Kayla Simmons | Instagram.com nuotr

 25-eirų metų amerikietė Kayla Simmons internautams dabar žinoma kaip modelis ir „instagram“ žvaigždė, tačiau dar visai neseniai ji siekė sporto aukštumų.

Maršalo universitete K.Simmons buvo paskirta merginų tinklinio komandos kapitone ir buvo viena iš jos lyderių. Nepaisant gero žaidimo, universiteto darbuotojams užkliuvo tai, kokias nuotraukas mergina kelia į „instagram“ tinklą. Ji netgi sulaukė paraginimo ištrinti savo paskyrą.

„Sportas koledže buvo puiki patirtis, išmokau daug gyvenimiškų pamokų. Universiteto darbuotojai man pasakė, kad keliu pernelyg atviras nuotraukas ir rodau per daug nuogo kūno. Vienu momentu jie netgi pareikalavo, kad ištrinčiau savo „instagram“ paskyrą. Tuo metu „plėšiausi“ į dvi puses. Iš vienos pusės, norėjau toliau sportuoti, tačiau tai būtų mane suvaržę. Supratau, kad negaliu leisti kitiems žmonėms primesti nuomonės apie tai, ką aš turėčiau galvoti apie save.

Jie privertė mane jaustis taip, tarsi turėčiau gėdytis savo kūno. Mane tai pribloškė. Manau, kad jaunos merginos turi pasitikėti savimi ir kovoti už savo įsitikinimus. Neleiskite kitiems nurodinėti, ką jus turite galvoti apie save. Spinduliuokite pasitikėjimu savimi ir didžiuokitės tuo, kokios esate“, - „New York Post“ sakė K.Simmons.

Dar prieš persikeldama į Maršalo universitetą, K.Simmons išsiskyrė savo tinklinio sugebėjimais. Ji 4 kartus vedė vidurinės mokyklos komandą link regiono čempionių titulų ir penkis kartus žaidė „Elite 8“ turnyre. 2016 m., jau atstovaudama Maršalo universitetui, K.Simmons pateko į simbolinę geriausių „Toledo/ASICS“ turnyro žaidėjų komandą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

kasaras
2020-05-25 09:44:53
wau,kokie bumbulai
Atsakyti
Shitty
2020-05-24 21:31:52
Pisciau be sustojimo visa menesi
Atsakyti