Varžybų prizininkai | Organizatorių nuotr.

Varžybų prizininkai | Organizatorių nuotr.

 Po karantino atsigaunant sportiniam gyvenimui, savaitgalį Lietuvos olimpinio sporto centro šaudykloje Vilniuje, laikantis visų griežtų saugumo reikalavimų, vyko šaudymo į skraidančius taikinius sezono atidarymo varžybos, kuriose be Lietuvos sportininkų taip pat dalyvavo svečiai iš Latvijos ir Estijos.

Geriausiai iš Lietuvos atstovų varžybose pasirodė atrankai dėl kelialapio į Tokijo Olimpines žaidynes besirengiantis Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatas vilnietis Ronaldas Račinskas. Jis jau sportinio sezono pradžioje pradžiugino puikiu rezultatu ir nugalėjo visus varžovus apvalioje aikštelėje (SKEET). Jo rezultatas 114 pataikymų iš 125 galimų kvalifikacinėse varžybose ir 57 pataikymai iš 60 finale. Pastarasis rezultatas tik vienu tašku mažesnis už pačiam R. Račinskui priklausantį Lietuvos rekordą, kurį jis pasiekė prieš dvejus metus. Nuo nugalėtojo finale aštuoniais taškais atsiliko Estijos atstovas Tonu Tammist (111 iš 125 kvalifikacijoje ir 49 iš 60 finale). Anksčiau iš kovos finale iškritęs senjorų įskaitos nugalėtojas Linas Solominas liko trečias (29 pataikymai iš 50)

Varžybų prizininkai | Organizatorių nuotr.

Varžybų prizininkai | Organizatorių nuotr.

Tranšėjinėje aikštelėje (TRAP) taip pat nugalėjo Lietuvos atstovas. Juo tapo marijampolietis Donatas Blaškevičius, finale pataikęs 39 taikinius iš 50. Kitas prizines vietas pelnė svečiai iš Latvijos: antrą vietą užėmė Talis Jurgenovskis, finale pataikęs 30 iš 50, trečias – kvalifikacinių varžybų nugalėtojas Edgars Gailitis (25 iš 40 finale).

Kitą savaitgalį (gegužės 30 – 31 d.) Vilniuje vyks šaudymo į skraidančius taikinius Baltijos šalių taurės pirmasis etapas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA