Bella ir Seadas Kolašinacai | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Bella ir Seadas Kolašinacai | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Londono „Arsenal“ gynėjo Seado Kolašinaco žmona Bella įkliuvo policijos pareigūnams oro uoste, - skelbia Anglijos žiniasklaida.

Sekmadienį mergina skrido iš Frankfurto į Londoną. Skrydis praėjo sėkmingai, bet Londone policijos pareigūnai rado B.Kolašinac įsigytą elektrošoko ginklą ir ją sulaikė. Moteris policininkams su ašaromis akyse aiškino, kad ginklą pirko savo pačios apsaugai ir kad anksčiau kreipėsi į oro uostą dėl leidimo gabenti ginklą.

B.Kolašinac įsigytas ginklas Vokietijoje išties yra legalus, tačiau Didžiojoje Britanijoje situacija kitokia. Mergina galiausiai parodė policininkams išsiųstus elektroninius laiškus ir šie ją paleido, skyrę įspėjimą. Įprastai už nelegalaus ginklo atgabenimą į šalį gresia iki 6 mėnesių kalėjime.

„Tai buvo nesusipratimas. Elektrošoko prietaisas buvo supakuotas ir neįkrautas. Bella pareigūnams parodė elektroninius laiškus, išsiųstus oro uosto atstovams, kuriais ji bandė gauti leidimą importuoti ginklą. Problema ta, kad ji atsakymą gavo jau tada, kai buvo lėktuve su išjungtu telefonu. Oro uosto darbuotojai jai atrašė, kad jos ginklas Didžiojoje Britanijoje yra nelegalus. Bella šio žinutės skrydžio metu neperskaitė, o pareigūnai tuo metu buvo informuoti, kad leidžiasi moteris su nelegaliu ginklu. Vokietijoje šiuos prietaisus galima legaliai įsigyti ir nešioti, gavus specialų leidimą. Bella dabar skiria labai didelį dėmesį apsaugai po to, kas nutiko Seadui ir Mesutui“, - kalbėjo B.Kolašinac atstovas.

Priminsime, kad 2019 m. liepą S.Kolašinacas ir Mesutas Ozilas buvo užpulti nusikaltėlių. Tuomet S.Kolašinacas tapo tikru herojumi, kai pasipriešino ginkluotiems užpuolikams. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.