Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

 Bokso legenda Mike‘as Tysonas žada jau artimiausiu pranešti, kas taps jo varžovu sugrįžimo į ringą kovoje. Amerikietis taip pat tikina, jog laikysis savo žodžio ir visus uždirbtus pinigus atiduos labdarai. Tai jis atskleidė kalbėdamas su „Lil Wayne“.

„Paimsiu visus uždirbtus pinigus ir atiduosiu juos benamiams bei su priklausomybėmis kovojantiems broliams. Aš buvau benamis, turėjau priklausomybių, todėl žinau, kokia tai kančia. Nedaug žmonių išgyvena tokioje situacijoje, kokioje buvau aš. Galiu garantuoti, kad pinigai, kuriuos uždirbsime, nenusės mano sąskaitoje. Renginio organizatoriai kažkiek pasiims, kažkiek turbūt atiteks mano žmonai, nes ji bus renginio partnerė, o visi kontrakte įrašyti mano pinigai nueis labdarai“, - aiškino M.Tysonas.

Amerikietis atskleidė, kad šiuo metu sveria 230 svarų (104,3 kg). Taigi, M.Tysonas jau sveria mažiau nei vėlyvojoje karjeros stadijoje. Pavyzdžiui, kovoje su Lennoxu Lewisu jis svėrė 234 svarus (106,1 kg), o kovoje su Brianu Nielsenu – 239,75 svaro (108,7 kg). Jei amerikietis numes dar 10-15 svarų, tuomet vėl svers kaip geriausiais savo laikais.

Anot M.Tysono, susidomėjimas kova prieš jį – milžiniškas. Amerikietis pareiškė, kad bokso gerbėjai negalės patikėti tuo, kokie kovotojai nori kautis prieš jį.

„Jaučiuosi geriau nei bet kada anksčiau. Dievas man buvo labai gailestingas. Sveriu 230 svarų ir ruošiuosi tam labdaringam renginiui, kurį ir žadėjau. Nesakau, kad mano varžovas bus Holyfieldas. Yra tiek daug vyrukų, kurie nori šios kovos. Nuolat sėdime su telefonais rankose ir bendraujame su potencialiais varžovais. Reikia suderinti keletą detalių. Jūs nepatikėsite, kas su manimi nori kovoti. Savaitės bėgyje turėtume pasirašyti kontraktą“, - žadėjo M.Tysonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Labas
2020-05-26 10:48:13
Nepavydekime
Atsakyti
aha
2020-05-24 17:48:12
zmona renginio partnere va kur esme :D
Atsakyti
zilvis
2020-05-25 01:10:23
is renginio pinigai vieni, bet po to eina pinigai is kitur, reklamos sutartys, instagramai, ikeltos jo zinutes, televizijos procentai ir tt, tad a taip a taip kalbame apie desimtis milijonu ekstra