Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Kovinio sporto žvaigždė airis Conoras McGregoras šeštadienį „twitter“ tinkle nusprendė sudaryti geriausių visų laikų MMA kovotojų ketvertą, kuriame sau skyrė antrą vietą. Anot airio, geriausias visų laikų kovotojas yra brazilas Andersonas Silva.

„Paaiškinsiu, kodėl Andersonas pirmas. Stilistiškai jis kovas užbaigdavo įspūdingiausiai. Tiesūs spyriai kojomis į veidą, alkūnės, kelių spyriai, pasibaigę lūžusiomis akiduobėmis. Ilgas sąrašas kovų užbaigimų, po kurių atvipdavo žandikaulis. Mūsų su Andersonu kovų užbaigimai patys įspūdingiausi ir svarbiausi šiame sporte, o aš dar tik apšylu. Vis dar esu aktyvus ir iki karjeros pabaigos šiame sąraše be vargo pakilsiu į pirmą vietą“, - žadėjo C.McGregoras.

Conoro McGregoro žinutės | „Twitter“ nuotr.

Conoro McGregoro žinutės | „Twitter“ nuotr.

Trečią vietą airis paskyrė kanadiečiui Georgesui St-Pierre‘ui, o Jonas Jonesas liko tik ketvirtas.

„GSP trečias. Jo kovų užbaigimai ne tokie įvairūs, bet jis visgi tapo dviejų kategorijų čempionu. Nepaisant to, iki pirmų dviejų vietų jam toli. Kodėl? 170 svarų kategoriją jis paliko sužalotas ir po abejotino sprendimo. Vėliau ten nebegrįžo, vengė kovos su Andersonu. Pakilo į aukštesnę svorio kategoriją tik tada, kai prisistatė vienaakis kovotojas. Jonas yra ketvirtas, o gal ir dalinasi trečią vietą. Jo užbaigimai įvairesni nei GSP ir jis vis dar aktyvus, bet čempionu tapo tik vienoje kategorijoje. Kodėl jis nėra aukščiau? Jis laimėjo daug nykių kovų, paskutinį kartą laimėjo abejotinu teisėjų sprendimu, vengė rizikos ir neperėjo į sunkiasvorių kategoriją“, - aiškino C.McGregoras.

Conoro McGregoro žinutės | „Twitter“ nuotr.

Conoro McGregoro žinutės | „Twitter“ nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (20)
Registruoti
Anoniminiai (20)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų