Marija ir Pavelas Pogrebniakai | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Marija ir Pavelas Pogrebniakai | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Garsus Rusijos futbolininkas Pavelas Pogrebniakas užsikrėtė koronavirusu. Tai buvo nustatyta po Jekaterinburgo „Ural“ komandos nariams atliktų testų.

Anot Rusijos žiniasklaidos, liga paveikė abu futbolininko plaučius, todėl jis išgabentas į ligoninę, bet jo būklė nėra sunki. Deja, jo šeimai tai nepadėjo. Skelbiama, kad susirgo tiek P.Pogrebniako žmona Marija Šatalova-Pogrebniak, tiek visi trys jų sūnūs. M.Šatalova-Pogrebniak savo „instagram“ sekėjams kasdien praneša žinias apie savo šeimos sveikatą.

„Labas rytas, mūsų draugai. Dėkoju visiems už palaikymo žinutes. Šiandien trečia ligos diena. Man jau dingo uoslė, nieko nebeužuodžiu. Jaučiuosi siaubingai, esu labai silpna. Skaudėjo gerklę, net išgerti vandens buvo neįmanoma. Vyras toliau guli ligoninėje, jam liga paveikė abu plaučius. Vyriausias sūnus neturi temperatūros, bet stipriai kosėja. Jam irgi nustatyta pneumonija ir išrašyti antibiotikai. Paška vakar vėmė, o temperatūra laikėsi ties 37 laipsniais. Jauniausiam temperatūros nėra ir nieko jam neskauda, jis sveikiausias iš mūsų. Tikimės, kad visa tai greitai baigsis“, - rašė M.Šatalova-Pogrebniak.

View this post on Instagram

Доброе утро наши друзья❤️ Спасибо вам за колоссальную поддержку🙏🏻 Сегодня третьи сутки заболевания! У меня исчезло обоняние, я абсолютно ничего не чувствую! Ужасное ощущение! Слабость! Появилась боль в горле, есть просто невозможно🤦🏼‍♀️ даже сделать глоток воды! Воспалились гланды! Мое лечение: пока лечить по симптоматике! Антибиотики не пью Муж находится в больнице, проходит курс лечения! двусторонняя пневмония У старшего сына температуры нет, есть сильный кашель! Ему по КТ поставили пневмонию! Прописали антибиотик сумамед! Пашка ( младший): вчера прошла рвота, но температура держится 37! Из лечения обильное питьё! Завтра повторно сдаем кровь! Младший: сегодня температуры нет, ничего не болит, самый здоровый из нас) Мы надеемся, что скоро все это закончится! 🙏🏻

A post shared by Maria Pogrebnyak-Shatalova (@mariapoga_) on

Rusijos žiniasklaidoje jau anksčiau pasirodė pranešimai, kad visa šeima užsikrėtė koronavirusu. Pati M.Šatalova-Pogrebniak ragina tikėti tik jos pačios skleidžiama informacija.

„Šį rytą perskaičiau, kad Rusijos žiniasklaida anksčiau už mus sužinojo, kad sergame koronavirusu. Ką čia bepridursi, mūsų žiniasklaida tikrai kieta. Nusiimu prieš žurnalistus kepurę. Nepaisant to, pirminis naujienų šaltinis apie mane vis tiek bus šis „instagram“ profilis“, - pridėjo P.Pogrebniako žmona.

36-erių futbolininkas Rusijos rinktinėje sužaidė 33 rungtynes ir įmušė 8 įvarčius. Su Sankt Peterburgo „Zenit“ puolėjas 2007 m. laimėjo Rusijos „Premier“ lygą, 2008 m. iškovojo Rusijos supertaurę, UEFA taurę ir UEFA supertaurę. P.Pogrebniakas 2007-2008 m. sezone tapo rezultatyviausiu UEFA taurės sezono žaidėju. 2018 m. rusas su „Tosno“ klubu netikėtai laimėjo šalies taurę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų