Chabibas Nurmagomedovas prieš Gleidsoną Tibau | „Twitter“ nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas prieš Gleidsoną Tibau | „Twitter“ nuotr.

 31-erių metų rusas Chabibas Nurmagomedovas gali pasigirti tokia statistika, kuri MMA istorijoje yra praktiškai neprilygstama. Ch.Nurmagomedovas iki šiol laimėjo visas 28 profesionalias kovas, o iki akistatos su Conoru McGregoru nebuvo pralaimėjęs nė vieno raundo UFC narve.

Nepaisant nuostabios statistikos, vieni iš pagrindinių Ch.Nurmagomedovo varžovų mano, kad ji ne visai atspindi realybę. Tiek Tony Fergusonas, tiek Justinas Gaethje pareiškė manantys, kad Ch.Nurmagomedovas pralaimėjo kovą prieš Gleisoną Tibau.

„Man atrodo, kad Chabibas pralaimėjo prieš Tibau. Aišku, tai tik mano nuomonė“, - kalbėdamas su ESPN sakė J.Gaethje.

T.Fergusonas kiek anksčiau minėjo tą patį: „Tai buvo vienintelė kova, kurią Chabibas pralaimėjo UFC narve.“

Ch.Nurmagomedovas ir G.Tibau susikovė 2012 m. liepos 7 d. „UFC 148“ turnyre. Rusui tai buvo antra kova UFC narve, o brazilas turėjo kur kas daugiau patirties, buvo iškovojęs 3 pergales iš eilės ir ką tik nugalėjęs patį Rafaelį dos Anjosą.

Ruso ir brazilo kovai prireikė visų 3 raundų, po kurių teisėjai nesuabejojo Ch.Nurmagomedovo pergale (30:27, 30:27, 30:27). Daugelį fanų toks didelis skirtumas nustebino.

G.Tibau šioje kovoje atliko daugiau tikslių akcentuotų smūgių (28 prieš 25), apskritai daugiau kartų pataikė į varžovą (46 prieš 33) ir pasižymėjo geresniu akcentuotų smūgių tikslumu (32 proc. prieš 24 proc. visų smūgių pasiekė tikslą). Ch.Nurmagomedovas 13 kartų bandė parversti varžovą į parterį ir nė karto to nepadarė. G.Tibau sekėsi šiek tiek geriau – 1 iš 6 jo bandymų baigėsi sėkmingai. Tuomet teisėjų verdiktą nušvilpė sirgaliai, net ir Joe Roganas stebėjosi tokiais rezultatais.

Siūlome ir Jums įvertinti, kas turėjo laimėti šią kovą:

Apklausa

1. Kas turėjo laimėti kovą?

Kovos statistika:

Kovos statistika | Organizatorių nuotr.

Kovos statistika | Organizatorių nuotr.

Pilnas kovos įrašas:

Kovos analizė:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų