Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2 – 0 nugalėjo dešimtyje rungtyniauti likusius „Wolfsburg“ futbolininkus.

„Borussia“ surengė puikią ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Raphaelis Guerreiro 32-ąją minutę tiksliai uždarė Thorgano Hazardo perdavimą ir išvedė svečius į priekį 1:0.

Renato Steffenas 48-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Greitos svečių atakos smaigalyje atsidūręs Achrafas Hakimi 78-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Rungtynių teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba nusprendė skirti Felixui Klausui raudonos kortelės bausmę ir „Wolfsburg“ liko rungtyniauti dešimtyje.


Kiti rezultatai:

Menchengladbacho „Borussia“ 1 – 3 „Bayer“

„Freiburg“ 0 – 1 „Werder“

„Paderborn“ 1 – 1 „Hoffenheim“


Tvarkaraštis:

Pen 09-18 Bayern Munich 21 : 30 Schalke 04
Šeš 09-19 Werder Bremen 16 : 30 Hertha BSC
Šeš 09-19 Stuttgart 16 : 30 Freiburg
Šeš 09-19 Eintracht Fran… 16 : 30 Arminia Bielefeld
Šeš 09-19 Köln 16 : 30 Hoffenheim
Šeš 09-19 Union Berlin 16 : 30 Augsburg
Šeš 09-19 Borussia Dortmund 19 : 30 Borussia M'gla…

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Arminia Bielefeld 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Augsburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Bayer Leverkusen 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Bayern Munich 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Borussia Dortmund 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Borussia M'gla… 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Eintracht Fran… 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Freiburg 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Hertha BSC 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Hoffenheim 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Köln 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Mainz 05 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 RB Leipzig 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Schalke 04 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Stuttgart 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Union Berlin 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Werder Bremen 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Wolfsburg 0 0 0 0 0 0 +0 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“

2020/21 m. LKL tvarkaraštis

09-18 „Neptūnas“ 19:00 „Dzūkija“
09-19 „Rytas“ 17:00 „Juventus“
09-19 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Nevėžis“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga