Aaronas Judge‘as ir Samantha Bracksieck | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Aaronas Judge‘as ir Samantha Bracksieck | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 „TMZ Sports“ išplatino iš policijos gautą vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas MLB žvaigždės Aarono Judge‘o merginos Samanthos Bracksieck sulaikymas.

Teigiama, kad pareigūnai sustabdė merginą, nes ši važiavo be šviesų. Mergina prisipažino, kad išgėrė dvi taures vyno prieš sėsdama prie vairo. Nuovadoje buvo patvirtinta, kad S.Bracksieck išties buvo apsvaigusi, alkoholio kiekis jos kraujyje viršijo leistiną ribą.

Mergina labai nenorėjo, kad jos sulaikymas iškiltų į viešumą, nes tai galėtų pakenkti jos santykiams su garsenybe. Visgi, jos noras neišsipildė.

„Man tiesiog reikia grįžti namo. Jie vos už kelių mylių. Ar Jūs žinote, kas yra mano vaikinas? Man visa tai baigsis labai blogai. Mano vaikinas yra įžymybė. Jei jūs mane areštuosite dėl poros taurių vyno, man tai baigsis labai liūdnai. Mano vaikinas nuolat patenka į Niujorko žiniasklaidos akiratį, o jūs man Arizonoje dedate antrankius. Tai labai negerai“, - pareigūnams sakė S.Bracksieck, kuriai nepadėjo ir ašaros.

Merginai pareikšti 5 kaltinimai, o teismo posėdis numatytas birželį. Teoriškai jai gresia net kalėjimas, bet spėjama, kad jai bus skirta piniginė bauda.

28-erių A.Judge‘as – Niujorko „Yankees“ žaidėjas. 2017 m. ir 2018 m. jis pateko į MLB „Visų žvaigždžių“ rungtynes. 2017 m. jis tapo geriausiu Amerikos lygos naujoku ir iš karto atliko daugiausiai „home run“ smūgių per sezoną. 2019 m. A.Judge‘as buvo išrinktas geriausiai besiginančiu savo pozicijos žaidėju visoje MLB lygoje.

Šiame sezone A.Judge'as uždirbs 8,5 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų