Johnas Cena ir Nikki Bella | Scanpix nuotr.

Johnas Cena ir Nikki Bella | Scanpix nuotr.

 Amerikietiškų imtynių organizacijos (WWE) legenda Stephanie Nicole Garcia-Colace, geriau žinoma Nikki Bella slapyvardžiu, kartu su seserimi dvyne išleido bendrą autobiografinę knygą.

Dar 2012 m. N.Bella pradėjo susitikinėti su kita WWE žvaigžde Johnu Cena. Jie buvo ir susižadėję, tačiau atšaukė suplanuotas vestuves ir galiausiai išsiskyrė. Autobiografijoje N.Bella norėjo skirti nemažai dėmesio ir buvusiam sužadėtiniui, tačiau J.Cena pareikalavo ištrinti kai kuriuos tekstus.

„Man pasirodė, kad tie tekstai jam kaip tik patiks. Pagalvojau, kad visi jam norės „duoti penkis“, perskaitę apie tas scenas. Jautėme vienas kitam labai didelę aistrą, tai buvo tikras laukinis seksas. Buvau parašiusi puikią istoriją, bet jis nenorėjo, kad tai būtų viešinama. Aš supratau jo reikalavimą ir tuos tekstus ištryniau. Apie Johną juose nebuvo nieko blogo parašyta“, - pasakojo N.Bella.

Amerikietė taip pat papasakojo, kodėl išsiskyrė su J.Cena: „Mūsų santykiai buvo tikrai nuostabūs, bet mes skirtingai įsivaizdavome ateitį. Norėjome gyventi du skirtingus gyvenimus, nors ir stengėmės skirtingus norus kažkaip suspausti į bendrą visumą. Net ir prieš skyrybas, kai Johnas kalbėjo, jog nori vaikų, aš supratau, kad giliai viduje jis to visai netrokšta. Pagalvojau, kad negaliu priversti žmogaus nuoširdžiai norėti vaikų su manimi. Man atrodo, kad galutinį sprendimą priėmiau po pokalbio su savo „koučeriu“. Jis pasiūlė pagalvoti, kas bus ateityje, jei Johnas pažvelgs į mane ir supras, kad padarė klaidą, kad nenorėjo kurti šeimos, o mes tuo metu jau auginsime vaiką. Suvokiau, kad negaliu priversti žmogaus pasikeisti.“

2019 m. buvusi imtynininkė susipažino su šokėju iš Rusijos Artiomu Čigvincevu. Šių metų sausį N.Bella paskelbė, kad yra nėščia ir laukiasi pirmagimio. N.Bella du kartus tapo „WWE Divas“ čempione, 2015 m. buvo išrinkta geriausia amerikietiškų imtynių atstove, o 2020 m. buvo įtraukta į WWE „Šlovės muziejų“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų