Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo ir Dolores Aveiro | Scanpix nuotr.

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo ir Dolores Aveiro | Scanpix nuotr.

 Cristiano Ronaldo mama Dolores Aveiro „instagram“ tinkle trumpam nustojo sekti portugalo merginą Georginą Rodriguez, o tai pastebėję internautai ėmė spėlioti, ar tarp jų kilo nesantaika.

Daugiau nei 2 mln. sekėjų „instagram“ tinkle turinti D.Aveiro netrukus ištaisė klaidą su C.Ronaldo sesers Katios Aveiro pagalba.

„Tai nutiko netyčia. Kaip žinote, pati „instagram“ tinklu naudojuosi retai. Daug ko nesuprantu ir jei nustojau sekti savo Georginą ar kitus žmones, tai tebuvo klaida. Paspaudžiau mygtuką net pati to nesupratusi. Nustokite dėl to kurti istorijas. Vaikams ir kvailiems žmonėms atrodo, kad jei nustoji sekti žmogų „instagram“, tai automatiškai tampi jo priešu. Per savo gyvenimą sukaupiau užtektinai patirties, kad žinočiau, kas yra kas. Ko nesuprantu, tai kaip tinkamai naudosi „instagram“. Šį tekstą irgi parašė mano dukra, nes aš nežinau, kaip kelti istorijas. Pati moku tik įkelti nuotraukas ir skaityti komentarus. Būkite sveiki ir laimingi“, - rašė D.Aveiro.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.