Mike'as Schultzas | Instagram.com nuotr

Mike'as Schultzas | Instagram.com nuotr

 43-ejų metų kultūristas Mike‘as Schultzas, įprastai dirbantis ligoninėje, per koronaviruso pandemiją pats užsikrėtė naujuoju virusu. Nors vyriškis aktyviai sportuoja ir prižiūri savo kūną, tačiau su koronavirusu kovojo ilgai ir sunkiai, o jo kūnas po šios ligos drastiškai pasikeitė.

„Norėjau parodyti, kad tai gali nutikti bet kam. Nesvarbu, ar tu senas, ar jaunas, ar turi kitų ligų, ar ne. Tai vis tiek tave gali paveikti. Gydžiausi 6 savaites. Buvau visiškai išsekęs. Tai mane labiausiai erzino. Negalėjau nulaikyti net mobiliojo telefono, man jis buvo per sunkus. Negalėjau ir rašyti žinučių, nes mane krėtė drebulys“, - pasakojo M.Schultzas.

Prieš užsikrėsdamas koronavirusu M.Schultzas neturėjo jokių lėtinių ligų. Jis treniravosi 6-7 kartus per savaitę ir svėrė apie 86 kg. Užsikrėtęs koronavirusu, jis prarado apetitą ir tik neseniai vėl pradėjo valgyti. M.Schultzas tikina, kad ligoninėje prarado daugiau nei 20 kg svorio ir dabar sveria vos 63,5 kg. Kultūristas norėjo savo sekėjams parodyti dramatiškus kūno pokyčius, nors patikino, kad paprastos nuotraukos padarymas iš jo atėmė daug jėgų.

„Pandemijos pradžioje į viską žiūrėjau skeptiškai. Maniau, kad žmones bandoma išgąsdinti ir kad grėsmė tikrai nėra tokia didelė. Galvojau, kad esu jaunas ir manęs ši liga nepaveiks“, - prisiminė M.Schultzas.

Kultūristo teigimu, jis galėjo užsikrėsti Majamio paplūdimyje vykusio festivalio metu. Tuo  metu karantinas dar nebuvo įvestas.

„Žinojome, kad ten gali plisti naujasis virusas, nes nebuvo jokių apribojimų, jokio karantino, tačiau pamanėme, kad jei dažniau plausimės rankas ir stengsimės neliesti savo veido, tuomet negalėsime užsikrėsti. Po kelių dienų pasijaučiau siaubingai. Buvau išvežtas į ligoninę, o vienas iš gydytojų pasakė, kad turėsiu būti intubuotas. Tada išsigandau“, - sakė M.Schultzas.

Kultūristas buvo intubuotas daugiau nei keturias savaites, kol jo būklė pagerėjo. Iš ligoninės paleistas M.Schultzas nuskubėjo į „McDonald‘s“ ir ten užsisakė du sūrainius, bulvyčių ir braškių kokteilį, nors ir pripažino, kad skonis buvo ne toks, kaip anksčiau.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų